Гулей Світлана Петрівна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, спеціалізується на різних методах лікування гінекологічних захворювань, проводить огляд та консультування пацієнтів. Доктор Гулей спостерігає пацієнток на всіх етапах терапії до повного одужання. До неї звертаються при порушеннях менструального циклу, при хворобливому статевому акті, різних патологічних виділеннях з піхви, при болісних менструаціях, болях в нижній частині живота і т.д. Світлана Петрівна є завідуючою гінекологічним відділенням клініки.

Перестала искать других специалистов после того как попала на прийом к Светлане Петровне 7 лет назад. Очень внимательная к деталям, рада дать объяснения на все вопросы, ответить на звонки (при необходимости). Очень рекомендую ее, как грамотного специалиста и внимательного врача!
Спасибо Вам Светлана Петровна, что с пониманием отнеслись к моим проблемам и научили, как можно не допустить подобного заболевания в дальнейшем. Вы мне очень помогли, если будут вопросы –я только к Вам.
Ярослава
Светлана Петровна вылечила мне эрозию шейки матки. Все было спокойно, профессионально, без лишних нервов для меня. Теперь прихожу к ней на осмотр каждые полгода, можно даже сказать с удовольствием. Посещение гинеколога перестало быть для меня стрессом.
Карина
Осталась довольна после консультации! С таким внимательным врачом даже не чувствуется морального дискомфорта от осмотра
Анастасия
И неприятные процедуры могут пройти легко и спокойно, если их делает такой хороший доктор)
Очень хороший доктор, лишних анализов не назначит, назначением гормонов не злоупотребляет. Я осталась очень довольна приемами, врач заметила проблемы, которые никто не видел годами.

• 1993 р. — Одеський медичний інститут ім. М.І. Пирогова.

• 1993 р. — Одеський медичний інститут ім. М.І. Пирогова.

Лікар акушер-гінеколог надає послуги

• медикаментозне переривання вагітності;
  • установка і видалення внутрішньоматкової спіралі;
  • вибір методів контрацепції;
  • ведення вагітності;
  • кріодіструкція;
  • радіохвильова терапія.

Лікар акушер-гінеколог займається лікуванням захворювань

• ендометріоз;
  • міома матки;
  • поліпи ендометрію;
  • гіперплазія ендометрію;
  • запальні процеси органів малого тазу;
  • інфекції, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, мікоплазмоз, трихомоніаз);
  • патологічні процеси шийки матки.