Грушевский Федор Дзержинальдович

Кардіолог
директор по медицинской части
Лікар вищої категорії
Доктор Грушевський Федір Дзержінальдович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається захворюваннями кардіологічного профілю. Лікує пацієнтів з пороками серця, гіпертонією і аритмією, ішемічною хворобою і аневризмами судин. Проводить корекцію стану пацієнтів після інфаркту, і з серцевою недостатністю. Лікує хвороби, які сприяють утворенню тромбів.

Андрей
20 квітня '17р.
Всем здравствуйте. Хочу поделиться хорошим отзывом о докторе Грушевском. Сердце стало шалить. Обратился к врачу. Федор Дзержинальдович внимательно выслушал, осмотрел, назначил лечение. Строго придерживаюсь его рекомендациям. Пока все нормально, не беспокоит. С удовольствием пойду к нему на прием еще.
Елизавета
Прекрасный человек, квалифицированный специалист. Хотелось бы выразить огромную благодарность за оказанную помощь.
Дмитрий Зарицкий
Компетентность, следование правильным протоколам и комплексным обследованиям, внимание к деталям, умение распознать сложные случаи и назначить эффективное лечение. При этом отсутствие пафоса, присущего сегодняшним "специалистам". В общем, нашел для себя кардиолога, которому вполне доверяю.
Валентина чайка
22 квітня '20р.
Дуже хороший лікар,професіонал ,рекомендую

• Член Асоціації кардіології України;
  • Член Асоціації інтервенційних кардіологів України;
  • Член Асоціації аритмологів України;
  • Робоча група з невідкладної кардіології Асоціації кардіологів України;
  • Член Асоціації лікарів — інтерністів України;
  • Член Асоціації превентивної та антиейдж медицини.