Піскун Олеся Михайлівна

Терапевт, Гастроентеролог
Досвідчений лікар пульманології, кардіолог, гастроентеролог, терапевт, надає широкий спектр послуг з діагностування та лікування захворювань: судин і серця, терапевтичного напрямку (хронічних бронхітів, бронхіальної астми, пневмонії), патологій внутрішніх органів (черевної порожнини, печінки, нирок). Допомагає в лікуванні: підшлункової залози, дискінезії жовчовивідних шляхів, дисбактеріоз кишечника, інфекційних захворюваннях нирок, різних видів гіпертонічної хвороби. Олеся Михайлівна становить індивідуальні програми лікування, проводить ЕКГ.

Олеся Михайловна прекрасный терапевт, с обширными знаниями во всех медицинских направлениях. Она неоднократно быстро ставила меня на ноги перед важными мероприятиями, когда простуда незаметно подкрадывалась. Рекомендую.

• 1984 p. — Ужгородський національний університет, медичний факультет за спеціальністю "Лікувальна справа" (диплом з відзнакою);
  • 1985 p. — інтернатура в Клінічній лікарні №6 "Медмістечко" (свідоцтво про закінчення з відзнакою).

• 2011 р. — курси підвищення кваліфікації в Національній медичній академії післядипломної освіти ім . П.Л. Шупика, сертифікат спеціаліста (лікаря) за фахом "Терапія", м. Київ;
  • 2014 р — курси підвищення кваліфікації спеціалізації по гастроентерології в НМАПО ім. П.Л. Шупика, сертифікат спеціаліста за спеціальністю "Гастроентерологія", м. Київ.