Глуха Марина Володимирівна

Терапевт
Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, сімейний лікар, надає медичну допомогу при запальних і інфекційних захворюваннях внутрішніх органів в неускладненій формі. Веде спостереження за станом здоров'я всіх членів сім'ї, проводить профілактику захворювань життєво важливих систем організму. Діагностує і лікує ГРВІ та грип, гіпертонію, цистити і гастрити. Крім того, надає базову психологічну підтримку.

Макаренко Иван
Марина Владимировна лечит всю нашу семью около5 лет. Даже в мыслях никогда не было сменить врача. На ее месте сложно представить кого-то другого. Еще более уважительного, более внимательного, более добросовестного, чем она, знающего о всех наших болезнях и отдающего всего себя любимому делу доктора.
Семья Голобородько
Обратился к терапевту с болями в желудке. Обследование показало, что это гастрит. Меня удивило не черствое и не безразличное отношение врача. Она обратила мое внимание еще на проблему с гипертонией, которую я наотрез старался не замечать. Теперь благодаря Марине Владимировне у меня и гастрит пролечен, и давление в норме

• 1999 р. — Медичний інститут Української асоціації народної медицини;
  • 2001 р. — спеціалізація по "Загальній практиці-сімейній медицині".

• 2014 р. — «Загальна практика-сімейна медицина»;
  • 2015 р. -симпозіум «Актуальні питання кардіології»;
  • 2016 р.- ТУ «Фармакотерапія захворювань внутрішніх органів в похилому та старечому віці»;
  • 2016 р. — тренінг «Академія успішного лікаря»;
  • 2016 р.- всеукраїнський тренінг — програма для лікарів «Мистецтво лікування — експрес курс професійного вдосконалення».
Схожі спеціалісти:
Сімейний лікар, Дитячій імунолог