Лікарі терапевти в Києві (метро Вирліца)

Тимур
У Чабана Тараса Ивановича наблюдаюсь уже несколько лет с сердечной недостаточностью. Тарас Иванович - отличный специалист, благодаря ему мое состояние стабилизировалось. Так что, кто ищет хорошего кардиолога, смело обращайтесь.
10 січня '20 г.
Была на приеме в гастроэнтеролога Латыш Н.О. Очень внимательный и приятный доктор. Очень благодарна!
30 січня '18 г.
Алла Ив.
Второй раз посещала доктора – Латыш Н.О, очень рада что нашла этого врача. Доктор очень внимательный, дает дельные рекомендации. Очень рекомендую. Спасибо!
15 січня '18 г.
Анна А.
Посетила сегодня доктора гастроэнтеролога – Латыш Н.О. Спасибо доктору за внимательный осмотр, детальную и понятную консультацию, индивидуально подошла к проблеме, дала дельные рекомендации. Рекомендую!
19 листопада '17 г.
Кардіолог, терапевт, лікар сімейної медицини
Викликати лікаря додому
Проводить консультування, фізикальне обстеження, забір функціональних проб, необхідних для підбору терапії при лікуванні складних форм гіпертонії (нормалізація артеріального тиску до нормальних показників), серцевої недостатності, аритмії та інших серцево-судинних і терапевтичних хвороб. Займається лікуванням складних форм гіпертонії, серцевої недостатності, аритмії та інших серцево-судинних і терапевтичних хвороб. Автор понад 100 наукових праці, 2 навчальних посібників.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ вул. Харківське шоссе, 121 (корпус мед. університету, каб 402) м.Вирліца2612м.Харківська3110м.Бориспільська278
УЗД-фахівець, терапевт
31 рік досвіду
Лікар ультразвукової діагностики, спеціалізується на проведенні досліджень внутрішніх органів, виявляє різні порушення у будові і роботі органів. Наталя Олегівна проводить діагностику шлунково-кишкового тракту, серця і судин, суглобів, залоз внутрішньої секреції, органів малого таза, м'яких тканин. Досконало оволоділа навичками ультразвукової діагностики, працює із сучасномим обладнанням. Обстеження призначається при скаргах пацієнта, при підозрі на наявність пухлин, для відстеження динаміки одужання і т.д.