Дудка Сергій Васильович

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з ведення фізіологічної і ускладненою вагітності, проведення профілактичних оглядів для жінок та ін. Закінчив Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця.
Консультація

Обратилась к Сергею Васильевичу по совету сестры — врач ей очень понравился. На приеме доктор очень внимательно все выслушал, провел осмотр и поставил диагноз. Расписал лечение и рассказал, зачем и почему назначает каждый препарат. Лечение помогло. Я очень довольна. Спасибо.
Олли
Сергей Васильевич очень скрупулезно и ответственно относится к своей работе. Если повезет к нему на прием попасть, то можете не сомневаться, что ничего не упустит, поставит правильный диагноз и вылечит .Классный гинеколог!
Ірина
Я була на узд в Доктор Сем, там насправді комфортно і гарно – це факт. Мій лікар – Дудка Сергій Васильович склав приємне враження, не маю жодних нарікань. Буду і далі спостерігатись в цій клініці.
Рекомендую врача! Впечатления самые положительные!
Екатерина Олеговна
К врачу только самые положительные отзывы!
Лиза В.
Поміч Сергія Васильовича нам неоціненна!
Алина О.
Сказать, что Сергей Васильевич - толковый специалист это ничего не сказать! Лучший врач в своей области!!
Виталина
Невероятный человек! Уже и не знала к кому обращаться со своими проблемами. Помог!!
Тамара
Дуже гарний фахівець. Дякую йому за роботу та чуйне ставлення.
Юлія
07 квітня '16р.
Хочу висловити свою подяку цьому лікарю. Дуже задоволена прийомом. Буду рекомендувати даного фахівця усім своїм знайомим.

• 1980 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, за спеціальністю «Лікувальна справа», м. Київ;
  • Клінічна ординатура за спеціальністю «Акушерство та гінекологія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ;
  • Аспірантура, з спеціальності «Акушерство та гінекологія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ;
  • 2009 р. — Спеціалізація за спеціальністю «Організація та управління охороною здоров'я», м. Київ;
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук.

• Член Української асоціації акушерів-гінекологів.