Дубровська Олена Олександрівна

Офтальмолог, ретинолог
Лікар вищої категорії
Лікар офтальмолог вищої категорії. Надає послуги з підбору окулярів, контактних лінз, надання першої допомоги при травмах, видалення сторонніх тіл, ведення глаукомних хворих, відбір пацієнтів на оперативне лікування. Закінчила Національний Медичний Університет ім. Богомольця.

Лидия
Доченька в очках с самого детсва, к сожалению( А тут еще стало падать больше, нужно было идти менять на новые. Но, посоветовали проконсультироваться у Елены Александровны. ЧТо ж, лишним не будет, подумала я. И не зря! Вместо того, чтобы отмахнуться от нас, сказав, что раз падает - нужны очки, докопалась до причины и остановила эту регрессию! Огромное спасибо!

• Національний Медичний Університет ім. Богомольця, педіатричний факультет;
  • інтернатура за фахом «Дитяча офтальмологія» на базі КМАПО ім. П. Шупика;
  • Клінічну ординатуру за фахом «Офтальмологія» на базі КМАПО ім. П. Шупика.

• Факультет підвищення кваліфікації медичних працівників Російського університету Дружби народів за курсом: «Актуальні питання профілактичної медицини, фітотерапії та дієтології з використанням БАД»; «оптометрія та контактна корекція» на базі КМАПО ім. Шупика (ЦМХО).