Демінська Світлана Броніславівна

Гастроентеролог дитячий
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей і підлітків. Успішно лікує гастрит, дисбактеріоз, діарею, сальмонельоз та виразкову хворобу шлунка. Приймає дітей з кишковими коліками, систематичними болями в епігастральній ділянці, нудотою і погіршенням апетиту.
Консультація

Anna
В цілому, мені дуже сподобалося, як лікар оглянула дитину. Вона дуже комлексно підійшла обстеження та лікування, я не очікувала. Дуже її рекомендую. Лікар дуже кваліфікований, мені все сподобалося. неодмінно, за потреби, прийдемо ще!
Наталія
Прекрасний лікар. Дуже уважно, індивідуально, комплексно підходить до хворого. Помітно що лікар усіма силами намагається вирішити проблему моєї дитини. Такі напевно і повинні бути лікарі. Неодмінно прийдемо ще! Щиро Вам вдячні!

• 1996 р. — Вінницький державний медичний інститут ім. М. І. Пирогова, педіатричний факультет.

• 2018 р. — Курси дитячої гастроентерології в ХMAПO.
  • 2018 р. — Курси з педіатрії в ДМА МОЗ України.