Чернописська Юлія Федотівна

Гінеколог, гінеколог-Ендокринолог, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар гінеколог першої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з хімічної і радіохвильової коагуляції шийки матки, видалення поліпів, виконує кольпоскопію, введення і витяг внутрішньоматкових спіралей. Закінчила Буковинський державний медичний університет.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Хоткевича, 12 м.Чернігівська71м.Лісова199м.Дарниця213
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська) м.Чернігівська71м.Лісова199м.Дарниця213

Савелий
Думаю не одна я заметила, что Чернописская очень любит свою работу, оттого у нее все так хорошо получается. К Юлии всегда пациентов много и она со всеми приветлива и доброжелательна. Отличный гинеколог!
Опытный гинеколог, приветливый человек. Подробно все объяснила и составила план лечения. Спасибо большое!
Алла
Спасибо за выздоровление!
Отличная врач! Никогда ничего лишнего не посоветует, все по сути, по полочкам разложит и расскажет! Рекомендую.
Регина
Недавно делала мне операцию. Чувствую себя хорошо, осложнений никаких

• 2002 р. — Буковинський державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа», м. Чернівці;
  • 2004 р. — інтернатура на базі кафедри акушерства та гінекології №1 Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ;
  • Аспірантура при НМАПО ім. П.Л. Шупика;
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук

• 2009 р. — Навчання на циклі ТУ «Основи гістеро- та лапароскопії в акушерстві та гінекології» на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика;
  • 2009 р. — ТУ на базі «Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології» на базі НМАПО П.Л. Шупика;
  • 2012 р. — ТУ «УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології» на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика;
  • 2013 р. — ТУ «Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій» на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Сексолог, УЗД-фахівець, Хірург