Чабан Олександра Олександрівна

Гастроентеролог
лікар другої категорії

Дуже сподобалася робота лікаря. Вона відповідально поставилася до моєї проблеми. Я перенесла візит на наступний день, так як виникли певні труднощі, і лікар з розумінням поставилася до моєї проблеми. За що я їй дуже вдячна! Буду звертатися!
Катерина
На всі питання, які цікавили - отримали вичерпну та зрозумілу відповіді без заумної медичної термінології. Лікар дуже хороша, як людина так і спеціаліст! Всім дуже задоволені та обов'язково прийдемо ще! Рекомендуємо, не пошкодуєте!

• 2012 р. — закінчила лікувальний факультет ОНМедУ
  • 2012-2014 рр. — пройшла інтернатуру за фахом " Фтизіопульмонологія" на базі Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру і Одеської обласної клінічної лікарні
  • 2014-2016 рр. — пройшла клінічну ординатуру за фахом " Фтизіатрія"

• 2017 р. — курси підвищення кваліфікації по фтизіатрії на кафедрі " Фтизиопульмонологии" і присвоєна друга категорія за фахом " Фтизіатрія"
  • 2018 р. — присвоєна спеціальність " Терапія" на базі Української військово-медичної академії; у цьому ж році присвоєна спеціальність " Гастроетерологія" на базі Української військово-медичної академії.