Ратушняк Наталія Ярославівна

Гінеколог
лікар першої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої статевої системи. Веде консультативний прийом і огляди. Займається відновленням менструального циклу, підготовкою до вагітності. Лікує запальні та інфекційні захворювання, зокрема, вагініт, вагіноз, міому, запалення придатків і яєчників, кісти.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський

Александр
Когда я узнал, что стану папой, меня переполняло счастье и любовь к еще не родившемуся малышу. Так как это был наш первый ребенок, было боязно, не знал, что и как. И вот судьба нас свела с врачем - генекологом Ратушняк Натальей Ярославовной. Очень хороший медик и человек, поможет советом, расскажет все в мелочах, поддержит психологически. Очень ей благодарны.

• 2007 - 2013: Буковинський державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа»
  • 2013 - 2016: НМАПО ім. П.Л. Шупика, інтернатура «Акушерство та гінекологія»
  • 2020 - 2021: Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, магістратура «Публічне управління та адміністрування»

• 2022: ТУ «УЗД в акушерстві та гінекології»
  • 2022: Міжнародна фахова школа «Виклики в гістероскопії та шляхи вирішення можливих ускладнень»
  • 2021: Україно-Турецький науково-практичний семінар Репродуктивне здоров’я, Анталія, Туреччина.
  • 2021: «Міжнародний конгрес «Інноваційні технології в гінекології, мамології та естетичній медицині»
  • 2020: «Міома матки – епоха органозберігаючої лікувальної концепції»
  • 2020: ТУ «Актуальні питання ендоскопії в гінекології»
  • 2020: майстер-клас «Клінічні аспекти застосування сучасних внутрішньових систем»
  • 2020: «Репродуктивне здоров’я молоді та підлітків»
  • 2019: «Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики»
  • 2019: «Майстер клас з ендоскопічної гінекології 2019» з міжнародною участю.
  • 2019: «Офісна гістероскопія з професорами Стефано Бетоккі та Лаурою Каппушевою»
  • 2019: «Актуальні GuideLines гінекології, репродуктології, акушерства»
  • 2019: «Жінка та гормональні ритми її здоров’я»
  • 2018: «International forum on contemporary issues in obstetrics and gynecology»
  • 2018: Німецько-Український конгрес «Інноваційні технології у гінекології, мамології та естетичній медицині»
  • 2017: Репродуктивне здоров’я жінки 40+

Наукові роботи

• Патогенетичні підходи до профілактики перитонеальних тазових спайок.
  • Аналіз патогістологічної будови ендометрія та міометрія у жінок хворих на міому матки.
  • Рецидивуючий вульвовагінальний кандидоз: актуальні питання. Особливості сучасного стану вульвовагінального кандидозу в Україні.
  • Сучасні особливості діагностики вагінального кандидозу.
  • Сучасні підходи в лікуванні невиношування вагітності.
  • Епідеміологічні особливості вульвовагінального кандидозу в Україні на сучасному етапі.