Бреславець Юлія Сергіївна

Гастроентеролог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
У компетенції фахівця захворювання стравоходу (езофагіт, гастроезофагіальная рефлексна хвороба, в т.ч. у вагітних); захворювання шлунка і дванадцятипалої кишки (хронічний гастрит, дуоденіт, виразкова хвороба, НПЗП-гастропатії); хронічний і вторинний панкреатит; хронічний холецистит; дифузні захворювання печінки (хронічні гепатити, в т.ч вірусні, жирова хвороба печінки, цироз печінки); хронічний коліт, неспецифічний виразковий коліт; функціональні розлади органів шлунково-кишкового тракту.
Дніпро вул. Комсомольська, 7 м.Вокзальна3810

Віктор
Все чудово. В принципі лікар уважна, ввічлива, на відміну від інших лікарів, в яких мені доводилось побувати на прийомі. Я прийшов приблизно за 5 хвилин до призначеного часу і мене відразу прийняли. Все чітко, та по суті. Результатами задоволений!
Вероніка
Все сподобалося, дуже уважний лікар. Віднісся до моєї проблеми з усією відповідальністю та кваліфікацією. Дала свої контакти. Після прийому можна буде зв'язатися з лікарем. Лікування, яке призначив фахівець дієве. Все чудово. Дякую!
Юлия Сергеевна,доктор от Бога!!!очень внимательная,лечение эффективное у нее .Отзывчивая,я очень благодарна ей.Рекомендую всем этого доктора. За все спасибо Вам,Юлия Сергеевна!!!

• 2004 р. — Вища, Дніпропетровська державна медична академія (ДГМА), лікувальна справа.
  • 2006 р. — спеціалізація за фахом "Гастроентерологія", Дніпропетровськ.
  • 2007-2011 рр. — аспірантура на кафедрі гастроентерології і терапії ФПО ДГМА, Дніпропетровськ.

• 2009 р. — тематичні курси удосконалення по гастроентерології, Дніпропетровськ.
  • 2010 р. — ПАЦ по гастроентерології на кафедрі гастороентерології і терапії ФПО ДГМА, Дніпропетровськ.
  • 2013 р. — ПАЦ по гастроентерології на кафедрі гастроентерології і терапії ФПО ГУ " ДМА".
  • 2018 р. — тематичні курси удосконалення "Актуальні питання діагностики і лікування в гастроентерології", Дніпропетровськ.
  • 2018 р. — ПАЦ по гастроентерології на кафедрі сімейної медицини, кардіології ФПО ГУ " ДМА".
  • 2018 р. — XXI Національна Школа Гастроентерологів, Гепатологів України.

• Дніпропетровська асоціація гастроентерологів, Українська гастроентерологічна асоціація.