Боярінцева Тетяна

Психотерапевт, Сімейний психолог
Консультація 1900 грн.
Спеціаліст допомагає пацієнтам налагодити міжособистісні стосунки, набути впевненості у собі, позбутися синдрому емоційного вигорання. Також працює з емоційною залежністю, розладами харчової поведінки, психосоматичними захворюваннями і дитячо-батьківськими відносинами.

Хочу выразить свою благодарность семейному психологу Татьяне Бояринцевой за ее важную и нужную работу. Никогда не предполагала, что обращусь к психологу, но вышло иначе. Огромное спасибо за помощь в поиске подхода к моему ребенку. Татьяна помогла наладить утраченный контакт, вернуть доверие дочери.

• 2015 р. — Міжрегіональна академія управління персоналом (психолог);
  • 2016 р. — Міжрегіональний інститут гештальт-терапії і мистецтва.

• Інститут системних технологій і консультування. Програма навчання системного підходу в консультуванні сімей і організацій (м. Санкт-Петербург);
  • 2018 р. — Міжрегіональний інститут гештальт-терапииії та мистецтва. Довгострокова програма професійного тренінгу "Терапія залежних стосунків".