Бірюкова Наталія Володимирівна

Педіатр, Сімейний лікар, Терапевт
Лікар першої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар-педіатр першої кваліфікаційної категорії. Член Асоціації неонатологів України, Асоціації медичної освіти України. Спеціалізується в області неонатології, педіатрії. Веде консультативний прийом з питань лактації та вигодовування, становить індивідуальні графіки вакцинації, займається діагностикою та лікуванням захворювань верхніх дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, а також інфекційних і паразитарних захворювань. Приймає новонароджених дітей з особливостями течії перинатального періоду.
Консультація

Катерина
Спасибо, Наталья Владимировна, что Вы есть!!!
Тимофей
07 квітня '17р.
Жена уехала в командировку, а я остался на хозяйстве с ребенком. Через какоето время я заметил, что у ребенка на коже появилось красное пятнышко, я не долго думая повел его к Бирюковой. Оказалось аллергия, я видимо я чемто его не тем накормил. Благо Наталия Владимировна быстро убрала симптомы аллергии и жена ничего не заметила. Она очень умелый доктор.
Алина
У меня не так давно родился ребенок, это были первые роды. Все книги, что я до этого читала, будто растворились, когда нужно было приступать к практике. Но мне очень помогает Наталия Владимировна. На первых парах без ее консультации вообще не могла обойтись, со временем стала к ней обращаться только по серьезным причинам. Она хороший, опытный доктор, к ее советам стоит прислушиваться.
Лікар, від Бога. Є нашим лікарем вже 13 років. Кращого спеціаліста, ви не знайдете.
Наталья невероятная!!! Очень любим и всегда обращаемся!!! Все назначения оч правильные и ничего лишнего. Мегапрофессиональная и квалифицированная. Жалеем только, что раньше не встретились. Познакомились, когда дочке было 1,5 года. Сейчас только к ней. Лечение, вакцинация, правильное питание и условия жизни и здоровья ребенка - обсуждаем все. Наш прием длится около часа. За это время и малышка успевает привыкнуть и не бояться, наигравшись с палочками и инструментом, и мама может все распросить, что волнует и интересует. У нас первый и очень желанный ребенок, потому вопросов, страхов и опасений много)

• 1999 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа»;
  • 2000 р. – інтернатура з неонатології, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика;
  • 2002 р. – спеціалізація з дитячої анестезіології, Національна медична академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

• 1999 р. — курси з гомеопатії на базі інституту народної медицини;
  • 2003 р. — ТУ «ІВЛ у новонароджених»;
  • 2004 р. — ПАЦ з неонатології;
  • 2005 р. — ТУ «Основи медичної демографії»;
  • 2006 р. — курси інструкторів з надання невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі в екстремальних ситуаціях на базі УНПЦ екстреної медичної допомоги та медицини катастроф;
  • 2007 р. – стажування з дитячої анестезіології;
  • 2009 р. — ПАЦ з дитячої анестезіології;
  • 2009 р. — ПАЦ з неонатології.

• Член Асоціації неонатологів України;
  • Член Асоціації медичної освіти України.
Схожі спеціалісти:
Генетик, Педіатр, дієтолог-нутрігенетік, Експерт з нутрігеноміки та здорового харчування