Безсонова Ольга Віталіївна

Гастроентеролог
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Доктор проводить консультативний прийом пацієнтів, УЗД, здійснює діагностику, лікування гострих і хронічних форм хвороб шлунково-кишкового тракту, в тому числі стравоходу, кишечника, печінки, жовчного міхура, дванадцятипалої кишки

Олександр
Нещодавно почав себе погано почувати, з'явилася нудота після їжі. Вирішив звернутися до лікаря. На прийом потрапив одразу, без черг. лікар вислухала мене та направила на ФГДС. Процедура скажу вам не зовсім приємна, але вона допомогла діагностувати у мене виразку шлунку. Після призначеного курсу лікування почуваю себе дуже добре, та й виразка зарубцювалася. Дякую Вам за допомогу.
Добрый день,у меня в общем проблемы с ЖКТ и много где ходила и не кто не мог помочь. С этим врачём все получилось,причина была найдена и решина грамотным лечением, очень Вам благодарна
Очень рекомендую Ольгу Витальевну! Компетентный ,внимательный ,отзывчивый врач !! Советую всем своим знакомым !

• 2003 р.- Харківський національний медичний університет, спеціальність лікувальна справа.