Белінська Євгенія Юріївна

Гастроентеролог, терапевт
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Здійснює консультативний прийом в клініці, для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та УЗД органів черевної порожнини. Приймає пацієнтів з гастритом, панкреатитом, холециститом, гепатитом. Займається лікуванням захворювань терапевтичного профілю.

Светлана.
Просто чудовий фахівець. Буле певні проблеми з травною системою. Але я вже знала до кого звертатися. Лікар оглянула, проконсультувала та дообстежила. Призначення, ефективно допомогли. Всім рекомендую цього хорошого спеціаліста!
Дмитро
Одного разу, в мене з'явилися жахливі болі в ділянці лівого підребіря. Я вирішила звернутися за допомогою, і потрапила до цього лікаря. Вона мене оглянула, направила на УЗД. Як виявилося у мене загострення панкреатиту. Після лікування почуваю себе добре.
Виталий
07 травня '21р.
Прекрасный специалист!

• 2009-2015 рр. — НМУ ім. О. О. Богомольця, спеціальність — «Лікувальна справа»;
  • 2015 2017 рр. — НМАПО ім. П. Л. Шупика, спеціальність «Внутрішні хвороби»;
  • 2018 р. — Українська військово-медична академія, спеціалізація гастроентерологія.

• 2019 р. — курси тематичного удосконалення «Діагностика і лікування захворювань органів травлення»;
  • 2017, 2019 рр. — учасник симпозіуму «Національна школа гастроентерологів і гепатологів України».

Лікар-терапевт надає послуги

• Здійснення консультативного прийому;
  • призначення лабораторних та інструментальних досліджень;
  • розробка схеми лікування.

Лікар-терапевт займається лікуванням захворювань

• Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба;
  • Гастрит;
  • Виразкова хвороба;
  • Панкреатит;
  • Холецистит;
  • Неалкогольна жирова хвороба печінки;
  • Гепатити різної етіології;
  • Запальні захворювання кишківнику.