Абаскулузаде Сабіна Відадіївна

Акушер-гінеколог, ендокринолог
Акушер-гінеколог лікує недуги статевої системи жінки. Призначає терапію при інфекційних і запальних захворюваннях. Досліджує природу безпліддя. Проводить профілактику і лікування ЗПСШ. Для постановки діагнозу використовує огляд за допомогою кольпоскопа і бере гінекологічний мазок. Приймає пацієнток з порушеннями гормонального фону.

11 квітня '18р.
Сабина Видадиевна-очень хороший врач. Исправляла ошибки другого горе-врача(из другой больницы и , вроде как с большим опытом ),но который был очень некомпетентет и чуть не угробил моё здоровье. Я по скорой помощи попала к Сабине Видадиевне в критическом состоянии .Помощь была оказана незамедлительно и грамотно.Операция прошла успешно, выздоравление тоже. Очень обходительная врач, щепитильная, разъясняет всё понятно и доступно.
11 квітня '18р.
Сабина Видадиевна очень хороший и внимательный врач, профессионал своего дела, и замечательный человечек. Я очень благодарна доктору Сабине за оказанную помощь в лечение. Рекомендую всем!
Хочу выразить огромную благодарность Сабине Вададиевне. Я очень рада, что попала именно к такому замечательному доктору, Ваша доброта, внимание, поддержка и знание своего дела очень помогли в лечении и в период подготовки к операции. Хочу пожелать Вам, не смотря ни на какие трудности в работе, сохранять ту человечность, которую я почувствовала, и конечно же, как можно чаще получать ответную благодарность от пациентов! Счастья Вам, здоровья, сил, тепла и радости! Спасибо , Сабина Вададиевна за все и низкий Вам поклон.
Сабина Видадиевна - очень внимательный и компетентный доктор, помогла сразу определить проблему, подробно объяснила ее и назначила правильное лечение. И, что не мало важно, очень душевный человек!
Зюма
19 квітня '17р.
Оч позитивный и грамотный врач. Спасибо, помогла как следует))) Побольше бы таких врачей!
Мирослава
Чудова лікарка. Допомогла мені отримати перемогу над хворобою з якою я вже давно боролась. Щиро вдячна за допомогу.
Побудешь на приеме у Сабины и уже никакие болезни ни страшны. Она всегда на позитиве, хорошо ориентируется в нових лечебных методиках, так что выздоровление считай обеспечено.
Сабина Видадиевна, самый добрый врач и замечательный человек. На приёме была выявлена патология,оечили Медикаментозно, положительного эффекта не было, сделали операцию и сохранили репродуктивную функцию.

• 2006-2012 рр. — Харківський національний медичний університет, лікувальна справа;
  • 2012-2015 рр. — ХНМУ Післядипломна освіта, інтернатура. На базі КУЗО ОКБ «ЦЕМД та МК» ГО з МТ і КУЗО «ГРД N1» Кафедра акушерства, гінекології та дитячої гінекології;
  • 2016 р. — ХМАПО, ТУ «Ендокринологія в акушерстві та гінекології»;
  • 2016 р. — ХМАПО, ТУ «Кольпоскопія в діагностиці передпухлинних станів шийки матки, піхви і вульви»;
  • 2019 р. — ХМАПО, передатестаційний цикл;
  • 2019 р. — ХМАПО, післядипломна атестація «Акушерство і гінекологія»;
  • 2019 р. — ХМАПО, ТУ «Компоненти крові та їх застосування».

• 2012 р. — науково-практичний семінар «Інноваційні технології в практиці лікаря-гінеколога»;
  • 2012 р. — семінар «Здоров'я матері, плода та новонародженого в Україні»;
  • 2012 р. — теоретичний семінар «Актуальні питання акушерства та гінекології дітей, підлітків і молодих жінок»;
  • 2014 р. — теоретичний семінар «Актуальні питання в ендокринній гінекології»;
  • 2015 р. — теоретичний семінар «Актуальні питання в ендокринній гінекології»;
  • 2017 р. — науково-практичний тренінг «Розумний підхід до менеджменту пацієнток з патологією шийки матки: інтеграція в практику»;
  • 2017 р. — Школа-семінар: «Патологія шийки матки і вульвовагінальні інфекції. Керівництво в практику»;
  • 2018 р. — «EOTTD Workshop in gestational trophoblastic disease in Ukraine» (Школа з діагностики та лікування трофобластичної хвороби вагітності від Європейського товариства лікування трофобластичної хвороби);
  • 2018 р. — «Workshop in ovarian cancer in Ukraine" (майстер-клас з діагностики та лікування раку яєчників);
  • 2018 р. — науково-практичний семінар з міжнародною участю «Репродуктивна ендокринологія - міждисциплінарні підходи»;
  • 2018 р. — науково-практичний семінар з міжнародною участю «Репродуктивне здоров'я жінки 40+»;
  • 2018 р. — «Навички ефективного консультування пацієнток, які застосовують КПК: психологічні аспекти» (майстер-клас);
  • 2018 р. — науково-практичний семінар «Актуальні аспекти естетичної гінекології та поліпшення сексуального життя жінки»;
  • 2019 р. — Міжнародна конференція «Лабораторна діагностика - завтра, яке вже настало»;
  • 2019 р. — UACCP-сертифікований науково-практичний інтенсив на тему «Від вульварних дерматозів до неоплазії. Спірні питання діагностики та лікування»;
  • 2019 р. — III міжнародний конгрес «Планування сім'ї. Збереження репродуктивного потенціалу України».

Лікар-гінеколог надає послуги

Лікар-гінеколог займається лікуванням захворювань

• дисплазія;
  • лейкоплакія;
  • склерозуючий ліхен;
  • захворювання, які передаються статевим шляхом;
  • вульвіт;
  • бартолініт;