Сторінка 7. Діагностичні центри Києва

Знайдено 688 клінік

Сб Нед Цілодобово
Хочу сказать огромное СПАСИБО врачам стоматологической клиники "Буров клиник" и особенно АЛЕКСЕЮ ЛЕБЕДЕВУ за классную работу в установке и коррекции имплантов, поставленных не совсем удачно в другой клинике. Этот врач профессионально исправил все ошибки, быстро и качественно провел протезирование. Спасибо за отличную работу и приятное общение. Рекомендую всем эту клинику. С благодарностью, Елена.
Наталия
Вчера была с дочкой Дашей у доктора Даши, я в восторге, моя упрямая девочка дала подлечить зубик,сказала что будет ходит только в эту клинику. Спасибо большое!!!!!
Очень положительное впечатление после посещения клиники. Искала хорошего стоматолога для ребёнка 3-х лет. Так как предстояло длительное лечение. И именно здесь мы встретили свою зубную фею Светловскую Марию. Доктор замечательный, подход к детям выше всех похвал. Теперь ребёнок каждый день просится к Маше. Однозначно рекомендую!
Віка Нечай
Зуби полікували дуже добре ніяких скарг немає . Хочу приділити особливу увагу спорядженню та приборам для лікування все нове та дуже якісне . Пояснюють та роблять тільки те що потрібно а не задля того щоб взяти гроші . Дитина відмовилась ходити до інших лікарів сказала що « роблять взагалі не боляче та зупиняються якщо боляче» зробили все швидко і якісно ДЯКУЮЮ ВАМ!!!!!
Олексій Козловський
Користуюся даною клінікою вже понад три роки. За це час в клініці пломбували канали, ставили пломби та коронку. З першого прийому лікування проводила Жарова Лариса Миколаївна. Лікар одним словом – професіонал. Прийшов на прийом вирішив свою проблему і забув про неї на завжди. Сьогодні заболів зуб і був змушений приїхати в клініку. Зробили комплексну чистку зубів – все якісно та без болі. Оскільки, причину болю зразу встановити було складно, то вирішили зробити КТ двох щелеп. Приємно бачити сучасне обладнання а особливо сподобалось відношення лікаря. Дивлячись на результати КТ ставив купу запитань по типу а що це там у мене таке або що це у мене за світла крапка? Лікар фахово відповів на мої питання та наглядно на моніторі показав причину в чому в мене проблема і пояснив як будемо її усувати. Клініку однозначно можна рекомендувати для відвідування. Клініці і колективу росту, удачі і процвітання.
Татьяна Олейник
Несколько раз посещала данную клинику и всегда оставалась довольна результатом. Перед лечением доктора всё доступно объясняют, подбирают наилучший вариант лечения. Отдельная благодарность Дудко Елене Григорьевне - отличный доктор и прекрасный человек! Рекомендую всем Клинику Доброго Стоматолога - качественное лечение, вежливый персонал, внимательное отношение к каждому посетителю.
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В , Шулявка
м.Шулявська5 6 м.Політехнічний інститут20 3 м. Берестейська27 9
Стоматологічна клініка "Буров Клінік" розпочала роботу в 2017 році. Тут за допомогою новітнього обладнання здійснюється всебічна діагностика і лікування захворювань зубів, ясен. Лікарі клініки пройшли навчання та стажування в Європі, США та Японії. Для лікування використовуються сучасні стоматологічні матеріали вищої якості імпортних виробників.
Київ вул. Здолбунівська, 9 Б
м.Позняки30 7 м.Осокорки35 11
Медичний заклад спеціалізованого типу "Клініка Доброго Стоматолога" займається лікуванням стоматологічних патологій. Послуги стоматології - терапевтична стоматологія, протезування зубів, виправлення прикусу, лікування ясен, імплантація зубів. Також в клініці доступна дитяча стоматологія, естетична стоматологія, профілактика і гігієна.
  • КТ верхньої та нижньої щелеп 110х90 мм 800
  • КТ верхньої щелепи 510
  • КТ нижньої щелепи 510
  • КТ сегменту 460
  • КТ в оклюзії + ОПТГ 900
Київ вул. Макіївська, 10 А , Пріорка
м.Оболонь46 13 м.Сирець15
Медичний центр "Клініка Імперія Дентіс" створений в 2015 році, надає кваліфіковану стоматологічну допомогу в лікуванні різних захворювань зубів.
  • Прицільний рентгенівський знімок от 320
Київ вул. Євгена Коновальця, 44 Б (пов. 4)
м.Печерська8 7 м.Звіринецька14 9
За вул. Євгена Коновальця, 44 Б (4 поверх) в Печерському районі м. Києва відкрився новий діагностичний центр "Центр цифрової стоматології". У центрі надаються такі послуги — томографія ВНЧС, телерентгенограма, конусно-променева комп'ютерна 3Д-томографія, ортопанограма.
  • КТ Навколоносових пазух 700
  • КТ Верхня і нижня щелепа повторно після лікування 850
  • КТ Верхня і нижня щелепа + СНЩС (закр./відкр. рот) 1 300
  • КТ Верхня і нижня щелепа + навколоносові пазухи 1 300
  • КТ Верхня і нижня щелепа + ОПТГ 1 250
Київ вул. Драгоманова, 17 , Позняки
м.Харківська21 5 м.Позняки18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
  • УЗД - факт вагітності 500
  • Цервикометрія (УЗД шийки матки) 400
  • Кардіотокографія плоду 400
  • Контрольна кольпоскопія 200
  • Контрольне УЗД т.д органів малого таза 250
Київ вул. Петрицького, 17 (ЖК "Відпочинок")
м.Святошин14 10 м.Житомирська18 6
Медичний центр "МедЛена" - центр лікувально-діагностичного і консультативного профілю, спеціалізується на комплексній програмі обстеження і лікування в області жіночого і сімейного здоров'я, включаючи суміжних фахівців.
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка, жовчний міхур і жовчовивідні протоки) з нирками 600
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка, жовчний міхур і жовчовивідні протоки) 400
  • УЗД нирок і ниркових артерій 420
  • УЗД щитовидної залози 400
  • УЗД молочних залоз 490
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр "Гравімед" - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
  • УЗД щитовидної залози 400
  • УЗД до 11 тижнів вагітності з фото 500
  • УЗД плода з фото на апараті експертного класу Voluson E8 Expert з об'ємною реконструкцією зображення 3D/4D (I скринінг, 11+0 - 13+6 тижнів) 800
  • УЗД плода з фото на апараті експертного класу Voluson E8 Expert з об'ємною реконcтрукцією зображення 3D/4D, доплерографією за показами (IІ скринінг, 18-21 тиждень) 800
  • УЗД плода з фото на апараті експертного класу Voluson E8 Expert з об'ємною реконcтрукцією зображення 3D/4D, доплерографією за показами (третій триместр) 800
МЕДПРОФ
Київ вул. Вишгородська, 31
м.Мінська48 11 м.Оболонь52 17
Медичний центр "МЕДПРОФ" на Вишгородській здійснює профілактику та діагностику захворювань, надає консультації фахівців за напрямами терапія, хірургія, отоларингологія, офтальмологія. Тут можна пройти медичні огляди, отримати відповідні медичні документи, довідки.
  • ЕКГ 300
  • УЗД ОМТ (вагінально/абдомінально) 500
  • УЗД молочних залоз 400
  • УЗД контроль овуляції (фолікулометрія) 200
  • УЗД органи черевної порожнини (печінка, сечовий міхур, підшлункова залоза, селезінка) + нирки 600
Багатопрофільна медична клініка "Ендокрин Медікал" спеціалізується на захворюваннях ендокринної системи, а також здійснює терапію широкого спектру хвороб. Тут працюють лікарі-ендокринологи вищої кваліфікації, кандидати та доктори наук. У штаті клініки терапевт, гастроентеролог, гінеколог, невропатолог, анестезіолог, лікар ультразвукової діагностики.
  • УЗД щитовидної залози 450
  • Еластографія вузла 200
  • УЗД серця (ехокардіографія) 500
  • УЗД органів черевної порожнини 500
  • УЗД органів заочеревинного простору (нирки, надниркові залози) 300
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
  • УЗД плоду II-го триместру двійня 650
  • УЗД плоду III-го триместру 550
  • УЗД плоду III-го триместру двійня 650
  • УЗД органів черевної порожнини комплексне (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) 350
  • УЗД черевної порожнини та нирок 400