Сторінка 3. Діагностичні центри Києва на м.Контрактова площа

Знайдено 35 клінік

Максим
Благодаря доктору я наконец-то избавился от заболевания, которое не мог вылечить уже несколько месяцев. Спасибо за оказанную помощь!
Катерина
Замечательный доктор! Обьясняет каждое свое назначение, очень внимательный! Болела нога после травмы сильно, а после назначенного им лечения боль наконец-то понемногу стала уходить. Спасибо
Анастасия
Большое спасибо за оказанную помощь!!!
Алёна
Не могу сказать, что недовольна, но я все-таки не осталась в восторге от клиники. Произошел маленький инцидент,не буду говорить какой, на мое здоровье это никак не повлияло, просто остался неприятный осадок
Ксения
Приемлимое качество аппарата. Я осталась довольна, что обратилась в частную клинику вместо нашей печальной местной поликлиники.
Вадим
Претензий нет, клиника понравилась.
Київ вул. Волоська, 50/38 (вхід з боку вул. Введенській)
м.Контрактова площа7 3 м.Тараса Шевченко10 5
Багатопрофільна клініка "Моя сім'я" спеціалізується на проблемах гінекології та урології, виконує діагностику та лікування різних захворювань за 17 основними напрямками. У штаті клініки є гінеколог, уролог, ендокринолог, психіатр-психотерапевт, невропатолог, кардіолог, гастроентеролог, дерматолог, педіатр, ортопед-травматолог, дитячий психоневролог,...
Київ вул. Іллінська 3/7
м.Контрактова площа9 5
Представництво мережі діагностичних центрів "MediVIP" на Подолі по вулиці Іллінській є спеціалізованою установою. Діагностична клініка "MediVIP" устаткована новітньою апаратурою - магнітно-японськими резонансними томографами нового покоління Excelart Vantage і "APERTO". Можливе використання МР-систем відкритого і закритого типів, що дає можливість...
Спеціалізований медичний центр "Твій стоматолог" надає діагностичні та лікувальні заходи при проблемах з зубами. У роботі застосовується обладнання та матеріали тільки зарубіжного виробництва.
Київ пр. Героїв Сталінграда, 48
м.Лук'янівська12 3 м.Вокзальна31 14 м.Контрактова площа35 14
Основною спеціалізацією медичного закладу Домашній доктор є проведення ультразвукових досліджень з високою діагностичною точністю. Процедури проводяться у відповідності до міжнародних стандартів.
Київ вул. Хорива, 23 В , Поділ
м.Контрактова площа1 1 м.Лук'янівська35 16
Багатопрофільна клініка "EuReCa" (Еврика) спеціалізується в області інтенсивної терапії, включаючи підтримку або заміщення функцій життєво важливих органів пацієнтів, і нефрології, включаючи лікування гемодіалізом. Клініка існує з 2016 року, об'єднує команду однодумців з багатим практичним досвідом і навичками.
Клініка генетики репродукції "Вікторія" створена в 2007 році, займається лікуванням безпліддя, працює в області репродуктивних технологій. Фахівці центру ведуть активну науково-практичну діяльність, мають високий рівень професійної підготовки.
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16)
м.Лук'янівська14 5 м.Контрактова площа32 16
Діагностичний центр "Шаритель" створений в 2002 році, надає допомогу у всебічному обстеженні, встановленні діагнозу і призначення лікування за різними напрямками.
Диагностики ЕКО 3D КТ
Київ вул. Туровська, 26 (Дитяча поліклініка №3, 2 поверх, каб. №200)
м.Тараса Шевченко9 4 м.Контрактова площа17 6
Діагностичний центр вузької спеціалізації 3D КТ на Туровській займається обстеженням пацієнтів в області щелепно-лицьової комп'ютерної томографії із застосуванням сучасної високотехнологічної апаратури Vatech PaX-i3D.
Київ вул. Костянтинівська 2 А, БЦ Контрактовий
м.Контрактова площа15
Київ вул. Спаська, 5 , Поділ
м.Контрактова площа3 3 м.Тараса Шевченко18 5
Клініка сучасної ревматології на Спаській надає допомогу пацієнтам з ревматичними захворюваннями. У центрі успішно діагностую і лікують остеохондроз, подагру, ревматоїдний артрит, ревматизм, хвороба Бехтерева, системну склеродермію та інші патології.