Діагностичні центри Києва на м.Палац спорту (неділя)

Рентген зуба 180 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1200 грн.
УЗД серця (ехокардіографія) 850 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 350 грн.
Кольпоскопія 450 грн.
МРТ головного мозку (голови) 1650 грн.
КТ головного мозку 1300 грн.
Знайдено 4 клініки

Тетяна
Відмінна робота.ОТРИМАЛА ДІАГНОСТИКУ ТА ЛІКУВАННЯ У БАГАТЬОХ ЛІКАРІВ КЛІНІКИ... РЕКОМЕНДУЮ ВІДВІДАТИ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТЕР.
Николетта
Лучшая стоматология котораю я знаю. Посещаю ее частенько для лечения и профилактики. Рекомендую дрязьям. Все на высшем уровне. Спасибо вам за мои красивые зубки )
Dima
Спасибо врачу стоматологу Никонюк Святослав Викторович. Булы проблема с зубом мудрости. После ренгтена челюсти, и консультации врача, нужно было удалить зуб. Процедура прошла безболезненно, это самое главное. Все понравилось. Рекомендую
Наталія
Зверталась на консультаціяю до терапевта Власенко Анастасії Миколаївни, дуже задоволена. Вічливий, уважний лікар, професійний підхід. Дуже рекомендую.
Ганна
Не можу не написати слова подяки лікарю СирніковІй І.В.- це справжній фахівець своєї справи, чуйна, уважна людина, що зараз дуже рідко буває. Вже після перших хвилин спілкування я відчула велике бажання лікаря допомогти, а ще й підтримати!!!!! Вдячна безмежно!!!
оксана
Была на чистке у доктора Ольги, очень приятный и внимательный врач, консультация до и после процедуры. Рекомендую
Київ вул. Велика Васильківська, 54 Б
м.Олімпійська4 1 м.Палац спорту10 5 м.Площа Українських героїв8 4
Медичний центр "ІНГО" на Великій Васильківській - сучасна багатопрофільна клініка для всієї родини. Основні напрямки роботи центру – педіатрія, функціональна діагностика, кардіологія, гінекологія, мамологія, онкологія, травматологія та ортопедія, стоматологія, неврологія, ендокринологія та інші. Установи оснащено найновішим обладнанням, завдяки чому лікарі...
  • pH-метрія 443
  • Видача відеозапису дослідження на CD 162
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія діагностична (ФГДС) 1 518
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія та відеоколоноскопія 3 669
  • Відеоколоноскопія діагностична 2 530
Акції
Київ уз. Кловський, 7 А
м.Кловська7 2 м.Палац спорту22 16 м.Арсенальна13 10
"Estomatology" — стоматологічна клініка, в якій можна отримати послуги комп'ютерної томографії щелепи, рентгенографії зубів, різні види лікування захворювань стоматологічского профілю, протезування, імплантації та ін. від кваліфікованних фахівців.
Київ вул. Антоновича, 14 Б
м.Площа Українських героїв7 9 м.Палац спорту11 8
Медичний центр "Дентал Верді" займається діагностикою та лікуванням захворювань за спеціальностями стоматологія, отоларингологія, косметологія для дорослих і дітей.
Центры челюстно-лицевой диагностики 3D
3,0
Київ вул. Еспланадна, 4-6 А , Бесарабка
м.Палац спорту2 8 м.Площа Українських героїв9 12
Центр щелепно-лицевої діагностики 3D Палац Спорту — один з декількох філій діагностичного комплексу. Спеціалізується на проведенні таких видів діагностики, як панорамна рентгенографія, КТ, телерентгенографія, 3D-сканування обличчя. У центрі представлений сучасний апарат Planmeca ProMax.