Функціональна діагностика в Києві (метро Палац спорту)

Знайдено 7 клінік

Сб
Тетяна
Відмінна робота.ОТРИМАЛА ДІАГНОСТИКУ ТА ЛІКУВАННЯ У БАГАТЬОХ ЛІКАРІВ КЛІНІКИ... РЕКОМЕНДУЮ ВІДВІДАТИ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТЕР.
Наталія
Зверталась на консультаціяю до терапевта Власенко Анастасії Миколаївни, дуже задоволена. Вічливий, уважний лікар, професійний підхід. Дуже рекомендую.
Ганна
Не можу не написати слова подяки лікарю СирніковІй І.В.- це справжній фахівець своєї справи, чуйна, уважна людина, що зараз дуже рідко буває. Вже після перших хвилин спілкування я відчула велике бажання лікаря допомогти, а ще й підтримати!!!!! Вдячна безмежно!!!
Олександр
Рекомендую цього лікаря! Кваліфікований спеціаліст з великої літери. Діагностувала в мене гайморит на відміну від попередього лора. Через не своєчасне діагностування (3 НЕДІЛІ) були ускладнення, з якими лікар успішно справилась. Лікар робила мені пунцію. Сподобалось, що Катерина Павлівна завжди роз'яснює кожну деталь з приводу захворювання, процедур та лікування.
Майя
Была впервые, доктор внимательна и вежлива. На все свои вопросы получила ответы. Рекомендую однозначно
Евгений
Попал на прием к доктору через страховую. Все на высшем уровне-очень внимательная, очень уважительное отношения, рекомендации четкие и по делу. Спасибо, теперь знаю к кому обратиться, если будет нужно
8,2
Київ вул. Велика Васильківська, 54 Б
м.Олімпійська4 1 м.Палац спорту10 5 м.Площа Українських героїв8 4
Медичний центр "ІНГО" на Великій Васильківській - сучасна багатопрофільна клініка для всієї родини. Основні напрямки роботи центру – педіатрія, функціональна діагностика, кардіологія, гінекологія, мамологія, онкологія, травматологія та ортопедія, стоматологія, неврологія, ендокринологія та інші. Установи оснащено найновішим обладнанням, завдяки чому лікарі...
  • Велоергометрія 1 190
  • Добове моніторування артеріального тиску 1 114
  • Добове моніторування ЕКГ (холтерівське моніторування) 1 389
  • Експрес-аналіз складу тіла (Tanita) 310
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 230
  • Електрокардіографія (ЕКГ) з навантаженням 436
  • Спірографія (дослідження функції зовнішнього дихання з медикаментозною пробою) 839
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Казиміра Малевича, 83 А , Поділ
м.Палац спорту
Медичний центр "Мати та дитина" — це сучасна клініка репродуктивного здоров'я, що надає повний комплекс послуг із планування вагітності. Більшість фахівців є членами Європейського товариства з репродукції та ембріології людини (ESHRE), а також Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 430
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Вт: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00
Благомед
Київ вул. Еспланадна, 20 (4 поверх, каб. 417)
м.Палац спорту1 1 м.Площа Українських героїв5 4 м.Хрещатик18 12
Київська клініка "Благомед" є багатопрофільною. Штат працівників клініки складається з досвідчених фахівців, лікарів вищої категорії, кандидатів медичних наук. Пацієнтам виявляються наступні медичні послуги: консультації лікарів: педіатра; гінеколога; уролога; невролога; гастроентеролога; ендокринолога; отоларинголога; ультразвукові дослідження; лікувальний...
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1 200
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1 700
  • Добове моніторування артеріального тиску 1 200
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 200
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 350
Основна спеціалізація діагностичного центру Medicinе group - проведення ульразвукових досліджень, дуплексного сканування та ехокардіографії. При проведенні УЗ-діагностики спеціалісти центра використовують сучасну апаратуру моделі SonoScape S6. За бажжаням пацієнта дослідження можуть проводитись анонімно.
  • Електрокардіограма з розшифровкою 490
  • ЕКГ(електрокардиограма) 750
ADONIS
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській створений, для максимального задоволення потреб українців у сучасному та якісному медичному обслуговуванні. Ми пропонуємо нашим пацієнтам найповніший спектр консультацій та діагностичних обстежень згідно з сучасними європейськими протоколами. На базі кліники працюють висококваліфіковані лікарі різних...
  • Електрокардіограма (ЕКГ) 160
  • Тредміл-тест 1 045
  • Дерматоскопія 440
Київ вул. Богомольця, 4
м.Палац спорту16 14 м.Кловська17 11
Неврологічна клініка доктора Яценко спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань різної етіології. Вищий медичний персонал клініки складається з восьми лікарів. Спеціалісти приймають як дорослих, так і дітей.
  • Електроенцефалографія 470
  • Нічний ЕЕГ-відеомоніторинг 5 000
  • Викликані ЕЕГ потенціали (зорові, слухові) 580
  • Електроміографія стимуляційна 670
  • Електроміографія голчаста 690
4,3
Київ вул. Максима Кривоноса, 19 А , Солом'янка
м.Вокзальна41 15 м.Олімпійська52 15 м.Палац спорту58 16
Медичний центр "Надія" — це спеціалізована клініка репродуктивної медицини, яка почала функціонувати в 2006 році. Лікарі установи мають більше ніж 15-річний досвід в репродуктології.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 130