Тимошок Олександра Анатоліївна

Стоматолог-ортопед
Лікар спеціалізується на вирівнюванні зубів і виправлення прикусу. Виконує установку сапфірових і керамічних брекетів, займається виправленням прикусу пластинками. Лікує зміщення зубних рядів, часткову адентію, патологічний прикус і аномалії окремих кривих зубів.

Таня Колпакова
Самая классная клиника в Киеве, все доктора просто супер проффесионалы, мастера своего дела, была у 4 докторов самая высшая оценка всем четверым, в особенности Александре. Спасибо огромное!!!!
Ірина Киричук
Хороший, привітний персонал. Якісне лікування.
Анастасия Орлова
Уютная атмосфера, приятный и отзывчивый персонал. Врач Александра Анатольевна чудесно провела процедуру установки брекет систем. Однозначно буду рекомендовать знакомым!
Галина Ф.
Вирішила звернутися до цього спеціаліста за професійною думкою та порадою. У мене часткове зміщення одного зуба, дефект не великий, але мені не подобалося. Виріши почути думку фахівця. Лікар порадила методи вирішення моєї проблеми. Усім задоволена!
Справжній професіонал своєї справи! Уже тривалий час ношу брекети, результати помітні не озброєним оком. Усім повністю задоволена. Лікаря рекомендую, та буду ходити і надалі. Аж поки мої зубки не стануть ідеальні!

• 2007-2012 рр. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.

• 2011 р. — Художня реставрація фронтальної групи зубів;
  • 2012 р. — Методи роботи з брекет-системою;
  • 2012 р. — Філософія ортодонтичного лікування: дуга, як основна ланка у механізмі ортодонтичного лікування;
  • 2013 р. — Ортодонтичне лікування патології II класу;
  • 2013 р. — Філософія ортодонтичного лікування: самолигатурная система, крок у майбутнє;
  • 2014 р. — Функціональна оклюзія, результат ортодонтичного лікування;
  • 2015 р. — Діагностика, основа ортодонтичного лікування;
  • 2016 р. — Позиціювання брекетів, дуги, вигини;
  • 2016 р. — Пасивне самолігування — шлях до успіху в практиці;
  • 2017 р. — Корекція особового зростання апаратами біоблоками;
  • 2018 р. — Функціональна ортодонтія. Назад у майбутнє.