Дудко Олена Григорівна

Стоматолог-терапевт
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні карієсу, стоматиту, пародонтиту, гінгівіту, пародонтозу та інших захворювань зубів. Проводить відбілювання зубів, художню реставрацію зубів. Консультує з приводу гігієни ротової порожнини. В роботі використовує новітні стоматологічні матеріали та сучасні техніки.

Sergey Kovratko
Отличная клиника, а Дудко Елена Григорьевна классный специалист и хороший человек.
Татьяна Олейник
Несколько раз посещала данную клинику и всегда оставалась довольна результатом. Перед лечением доктора всё доступно объясняют, подбирают наилучший вариант лечения. Отдельная благодарность Дудко Елене Григорьевне - отличный доктор и прекрасный человек! Рекомендую всем Клинику Доброго Стоматолога - качественное лечение, вежливый персонал, внимательное отношение к каждому посетителю.
Римма
Довгий час, страждала від карієсу. Ніяк не могла його позбутися, аж поки не звернулася до Олени Григорівни. Справжні професіонал своєї справи. Вона не тільки вилікувала мені зуб. а й дала рекомендації по догляду. Щиро вдячна за все!
Олег Д.
Відмінний фахівець! Лікувала у неї свої зубки. Хочу сказати що в кращого стоматолога, я ще не бувала! Лікар професійно виконала маніпуляції, дала грунтовні поради, та призначила наступну консультацію. Усім задоволена. Прийду ще!

• 1986-1991 р. — Донецький Державний Медичний Університет ім. М. Гіркого.

• 1999 р. — Робота з сучасними реставраційними матеріалами та обладнанням;
  • 2004 р. — Сучасні підходи в лікуванні проблемних каналів (HUMANCHEMIE, Німеччина);
  • 2006 р. — Актуальні питання сучасної ендодонтії: іригація та медикаментозна обробка в ендодонтії; ультразвук в ендодонтії, витяг вкладок, штифтів, зламаних інструментів з каналів ( м. Москва);
  • 2009 р. — Практичний курс сучасної стоматології: можливості сучасної ендодонтії та мікрохірургії: використання ротаційних нікель-титанових інструментів і найкращих сучасних систем обтурації кореневих каналів — SESTEM — B і OBTURA — 2.;
  • 2010 р. — Retreatment. Clinical and decisions Technigues;
  • 2011 р. — Related topics in Endodontics;
  • 2011 р. — Променева діагностика в амбулаторній практиці лікаря-стоматолога;
  • 2012 р. — Травматології та щоденна практика в ендодонтії;
  • 2013 р. — Після ендодонтичне відновлення + кофердам;
  • 2018 р. — Клінічні алгоритми та практичні навички невідкладної медичної допомоги в практиці лікаря-стоматолога;
  • 2018 р. — Стандарти обслуговування клієнтів. Алгоритм роботи з клієнтом;
  • 2019 р. — Принципи біотолерантності в лікуванні запальних захворювань тканин пародонту;
  • 2019 р. — Гіалуронова кислота в стоматології.