Якуш Олена Юріївна

Стоматолог-ортодонт
Лікар займається виявленням, терапією і профілактикою відхилень, які пов'язані з неправильним положенням зубів, порушенням прикусу. Для усунення неправильного прикусу застосовує різні види ортодонтичних конструкцій. Також виконує чистку зубів від зубного каменю, пломбування та відбілювання зубів.

Nataliia
Проходили ортодонтическое лечение у Якуш Елены Юрьевны, глубокое нарушение прикуса у ребенка и т.д. Очень внимательный, располагающий и действительно добрый доктор. Все манипуляции проводились вовремя, установка и обслуживание брекет-системы с последующей фиксацией. Лечение проведено на отлично, ровный зубной ряд, красивая улыбка и достойный результат. Работой и отношением доктора довольны. Рекомендую.
Марченко
Відмінний спеціаліст. У мене є незначне порушення прикусу, але косметично це не зовсім гарно. І одного дня я вирішила звернутися за професійною допомогою. Потрапила до цього спеціаліста. Лікар хороший, та знає свою справу. Вже є перші результати.
Матвей
Проходив у неї чистку зубів, від зубного каменю. Лікар дуже хороша, та приємна людина. після проведеної процедури, завжди знайде хвилинку щоб просто поговорити з пацієнтом. До такого лікаря варто ходити! Однозначно рекомендую!

• 2002-2007 рр. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.

• 2006 р. — Ендодонтія: сучасний стан і клінічна реальність.
  • 2007 р. — Посля ендодонтична реабілітація зубів у функціональному та естетичному аспектах.
  • 2007 р. — Основи сучасної ендодонтії.
  • 2008 р. — Основи незнімного зубного протезування. Виготовлення суцільнолитих необлицьованих та облицьованих керамікою коронок.
  • 2009 р. — Ендодонтична і пост ендодонтична реабілітація зубів у повсякденному зуболікарській практиці.
  • 2010 р. — Типодонт: Лікування аномалій ІІ класу за Энглю без видалення зубів в період активного росту пацієнта апаратом прямої дуги.
  • 2010 р. — І цикл: Апарат "прямої дуги", його конструктивні елементи, особливості використання при ортодонтичному лікуванні.
  • 2010 р. — Реставраційні технологи: досконалість у реставраційній технології. Реставрація зубів після ендодонтичного лікування.
  • 2011 р. — Вільний дизайн реставрації передніх зубів.
  • 2011 р. — Зубоальвеолярна компенсація дистальної оклюзії у пацієнтів з видаленням перших премолярів верхньої щелепи і друге на нижній щелепі. Механіка лікування апаратом "прямої дуги".
  • 2011 р. — Secret of direct aesthetic restoration Dr. Walter R. Dias.
  • 2012 р. — Six Elements Orthodontic Philosophy Dr. Lawrence F. Andrews.
  • 2013 р. — Invisalign Certification Course Dr. Gil J. Laks.
  • 2018 р. — Мануальне м'язове тестування.
  • 2018 р. — М'язово-фасциальні ланцюга.
  • 2018 р. — Completing Pinnacle Course Dr. Tom Pitts D. D. S. M. D. S.
  • 2018 р. — Функціональна ортодонтія. Назад у майбутнє. 11 Конгрес Міжнародної функціональної асоціації IFUNA.
  • 2018 р. — Значення періоду прийому в стоматологічній практиці.
  • 2018 р. — Ортогнатична ортодонтія: концепція неправильного прикусу і підхід до лікування. Що таке концепція TMD, PR-TRP.
  • 2019 р. — Лікування патологій класу II. Forsus.
  • 2019 р. — Практичні аспекти та еклезіології в клінічно протоколах. Принципи біоеквівалентної оклюзії реабілітації.
  • 2019 р. — Ортодонтичні аспекти здоров'я дитини.
  • 2019 р. — Лікування скелетних аномалій зубо-щелепної системи: зростання, компенсація, анкораж, ортогенетична хірургія.