Волочай Юрій Олександрович

Стоматолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань зубів. Виконує пломбування каналів зуба. Проводить відбілювання зубів, видалення зубного каменю. Лікує всі види карієсу, пульпіт, стоматит, гінгівіт, пародонтоз і пародонтит. В роботі використовує сучасні методики.

Юлия Кожурская
Огромное спасибо Доктору Юрию Александровичу за терпение, профессионализм и индивидуальный подход, с которым проводилось мое лечение. В клинике все на высшем уровне! Чувствуется внимание и забота о пациенте, хорошо скоординирована работа, уютная атмосфера! Спасибо, что Вы есть! Процветания Вам и успехов в Вашем благородном деле!!
Mykhailo
Дуже сподобалася клініка. Вхід для людей з обмеженими можливостями окремий і зручний. Персонал привітний. Лікар Волочай Юрій людина своєї справи. Відношення до відвідувачів тепле. І нормальні ціни як для Києва)
Наталья Ярошенко
Очень рекомендую.
Любовь Кучма
Заклад високого рівня обслуговування і культури. Волочай Юрій ЛІКАР с великої букви. Задоволена. Рекомендую!
Оксана Литвинчук
Была на консультации у Волочай по поводу удаления переднего зуба и имплантации. Рекомендую Юрия Александровича, как опытного специалиста.
Анатонина
Просто чудовий фахівець. Неодноразово зверталася за його професійною порадою, та допомогою. Завжди все чітко пояснить, та дасть детальні рекомендації. Всі маніпуляції проводить без болю та дискомфорту. Дуже задоволена його роботою!
Lena
Мене турбував нестерпний зубний біль. Як виявилося, це мені вже розповів лікар, у мене була запущена форма карієсу. Він дістався до самого нерва, тому мене мучили такі нестерпні болі. Лікар запломбував канал. Зараз все добре. Дякую!

• 2006-2011 р. — Інститут екології та медицини.
  • 2011-2013 р. — Інтернатура НМО ім. О. Богомольця.

• 2011 р. — Практичний семінар: Діагностика і лікування патології оклюзії;
  • 2011 р. — Ультразвук: доведений підхід до нехірургічної пародонтологічної терапії;
  • 2011 р. — Секрет прямий естетичної реставрації (Dr.Walter R. Dias, DDS, MS);
  • 2016 р. — Курс: Хочу стати імплантологом;
  • 2018 р. — Негайна імплантація в один етап;
  • 2019 р. — Базова ортопедія;
  • 2020 р. — Майстерність препарування під керамічні вініри;
  • 2020 р. — Реабілітація беззубих щелеп за допомогою 4-імплантів (ALL IN 4).