Сосни, оздоровчо-реабілітаційний центр

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

Сосни — це оздоровчо-реабілітаційний центр, що спеціалізується на наданні комплексної допомоги особам в усіх напрямках (від терапевтичних послуг до хірургії). Оновлена клініка допомагає в отриманні максимально зручного і повного обслуговування.

Основна спеціалізація:

• надання термінової (невідкладної) допомоги;
  • діагностичні заходи (лабораторні та інструментальні дослідження);
  • комплексне лікування;
  • реабілітаційні процедури;
  • спостереження за пацієнтів після проходження реабілітації.

Послуги з реабілітації надаються профільними фахівцями за індивідуальною схемою. При необхідності, після проходження лікування, пацієнт отримує підтримку і по поверненню додому. Фахівці дають рекомендації щодо подальших дій і правил відновлення. Дотримання цих дій є запорукою позитивного результату, і зменшення ймовірності повторного травмування.

На території оздоровчо-реабілітаційного центру можна отримати консультації наступних спеціалістів:

• реабілітологів;
  • невропатологів;
  • терапевтів;
  • фізіотерапевтів;
  • сімейних лікарів;
  • психологів;
  • логопедів;
  • травматологів;
  • фахівців з мануальної терапії;
  • фахівців з лікувальної фізкультури.

Сучасний центр по відновленню працює відповідно до індивідуальних програм. Вони розроблені провідними фахівцями в тісному поєднанні з встановленими європейськими стандартами та протоколами лікування. Для пацієнтів доступні:

• неврологічні програми (комплексне відновлення після інсультів, травм хребта / спинного мозку / головного мозку);
  • ортопедичні програми (комплексне відновлення після травм хребта, переломів кінцівок);
  • кардіологічні програми (комплексне відновлення після інфаркту та інших порушень з боку серцево-судинної системи).

Крім реабілітаційних програм, на території центру доступні оздоровчі та лікувальні курси, а також програми по корекції ваги.

Сосни — це багатопрофільна реабілітаційна і оздоровча клініка. На її території використовується тільки сучасне обладнання, що дозволяє домогтися максимальної результативності.

Для запису на прийом до профільного фахівця, звертайтеся за вказаними номерами телефонів.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

Сосни, оздоровчо-реабілітаційний центр, вартість послуг:

• Ультразвукова доплерографія судин верхніх кінцівок (артерій або вен) 790
  • Ультразвукова доплерографія судин верхніх кінцівок (артерій та вен) - (60 хв.) 1 090
  • Ультразвукова доплерографія судин нижніх кінцівок (артерій або вен) 790
  • Ультразвукова доплерографія судин нижніх кінцівок (артерій та вен) - (60 хв.) 1 190
  • Ультразвукова доплерографія судин нирок 790
  • Ультразвукова доплерографія судин органів черевної порожнини 790
  • Ультразвукова доплерографія судин шиї (артерій або вен) 790
  • Ультразвукова доплерографія черевного відділу аорти 690
  • Ультразвукова доплерографія судин шиї з проведенням функціональних проб 890
  • УЗД органів малого тазу трансабдомінальне 690
  • УЗД органів малого тазу трансвагінальне 790
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), без нирок 790
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), включаючи нирки 890
  • УЗД наднирників 490
  • УЗД щитоподібної залози 590
  • УЗД молочних залоз і зон лімфовідтоку 690
  • УЗД двох парних суглобів (кульшові, колінні, гомілково-ступневі, плечові, променево-зап’ясткові, суглоби пальців кисті або стопи) 790
  • УЗД м’яких тканин однієї ділянки (шкіра, підшкірна клітковина, м’язи, зв’язки, сухожилки) 590
  • Комп’ютерна реоенцефалографія (РЕГ) 890
  • Масаж грудного відділу хребта (20 хв.) 410
  • Масаж дренажний при захворюваннях дихальної системи (20 хв.) 550
  • Масаж лімфодренажний 870
  • Ще...
  • Блокада (паравертебральна, периартикулярна, периневральна, локальна) (без вартості препаратів) - (неврологія) 680
  • Паравертебральне введення препаратів (без урахування препаратів) 680
  • Блокада корінцева (без вартості препаратів) 850
  • Плазмоліфтинг (PRP-терапія) - (ортопедія, травматологія) - (1 процедура) 1 530
  • Блокада (паравертебральна, периартикулярна, периневральна, локальна) (без вартості медикаментів) - (ортопедія, травматологія) 680
  • Ерготерапія (30 хв.) 490
  • Ерготерапія (60 хв.) 590
  • Кінезотерапія (30 хв.) 490
  • Вертикалізатор (30 хв.) 540
  • Кардіотренування (30 хв.) 490
  • Кліматотерапія (30 хв.) 210
  • Заняття з реабілітологом / лікарем ЛФК (в залі або в басейні, за показаннями) - (30 хв.) 490
  • Заняття з реабілітологом / лікарем ЛФК (в залі або в басейні, за показаннями) - (60 хв.) 590
  • ЛФК групова (в залі або в басейні, за показаннями) - (30 хв.) 290
  • Рефлексотерапія (пульсодіагностика, голкотерапія) 680
  • Фармакоакупунктура (1 сеанс) 560
  • Акупресура (точковий масаж) 550
  • Перев'язка проста 450
  • Санаторно-оздоровче лікування 1-місне розміщення (одна доба) 5 980
  • Санаторно-оздоровче лікування 2-місне розміщення (одна доба) 5 180
  • Виїзд терапевта (сімейного лікаря) додому - м. Київ та за межами м. Києва (30 км від центру Києва) 1 990
  • Виїзна консультація вдома - лікаря (вузького спеціаліста) в неробочий час - м. Київ та за межами м. Києва (30 км від центру Києва) 2 590
  • Виїзна консультація вдома - лікаря (вузького спеціаліста) в робочий час - м. Київ та за межами м. Києва (30 км від центру Києва) 2 290
  • Внутрішньовенна ін’єкція 170
  • Спелеотерапія 210

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Геннадій
Олександру Олександровичу, я завдячую своїм здоров'ям та здатністю пересуватися самостійно. Не так давно, я отримав травму, після якої я міг ходити лише з допомогою палиці. Він відновив функцію травмованої кінцівки. Щиро вдячний!
Дар'я
Хороший та відповідальний спеціаліст. Завжди доводить почату справу до кінця. Тривалий час приходив до неї на сеанси реабілітації після травми. Лікар індивідуально розробила план реабілітації, та уважно стежила за його виконанням. Дякую!
Владимир
Дуже професійний лікар! Не так давно я потрапила у ДТП, два місяці відлежала в лікарні. Після виписки, постало питання в реабілітації. Прийшла на прийом до цього лікаря. Дуже хороший фахівець! Розробив індивідуальну програму. Зараз все добре.
Яна Леонідівна дуже кваліфікований реабілітолог. Уже місяць ходжу до неї на процедури, все ефективно допомагає. Раніше, болі в кінцівці, були просто нестерпні, та й вона дуже погано рухалася в суглобі. Вона допомогла мені впоратися з проблемою.
Марат
Завдячую Тетяні Вікторівні своїм здоров'ям та здатністю пересуватися на свої ногах. Після травми, я вже думав, що без милиць не зможу більше ходити. Але цей досвідчений лікар впорався з поставленим завданням. Уже через 2 місяці,я зміг піти самостійно. Дуже вдячний!
01.03.2017
Уже тривалий час, мене нестерпно болить шия. В мене сидяча робота, і шия дуже сильно затікає. Вирішила звернутися до цього масажиста. Вже після першого сеансу, я відчула значне полегшення. Дякую Вам за проведену роботу! Рекомендую!
Полiна
Дуже хороший фахівець! Неодноразово була у нього на прийомі. Завжди задоволена результатами. Це масажист від Бога! Після сеансу ніби перероджуєшся заново, зникає м'язова скутість та біль у спині. Спеціаліста однозначно можу рекомендувати!
Декілька місяців тому мені оперували колінний суглоб. розвинулася контрактура, коліна погано працювало, та дуже сильно боліло. Вирішив звернутися за професійною допомогою до цього лікаря. Дуже хороший та відповідальний спеціаліст. Швидко поставила мене на ноги.
Магарита
Була у цього спеціаліста. Дуже задоволена його роботою! Він хоч і молодий, але досконально знає що робить. Виконував мені банночний масаж. Мені давно не було так легко після процедури. Прийду повторно. Рекомендую!
Илларион
Не так давно, я зломав обидві ноги. Стрибнувши з дамби у воду, та вдарившись об дно. Більше двох місяців я відлежав в травматології. Після того як мені зняли гіпс, звісно стати на свої ноги я уже не зміг. Звернувся до цього лікаря. Він професійно виконав свої обов'язки. Дякую!
Тина
Дуже хороший спеціаліст. Моя мама проходила у нього курс реабілітації. Вадим Вікторович розробив для неї індивідуальну програму реабілітаційних заходів. Зараз вже помітний перший прогрес. Дуже задоволена його роботою!
Дуже хороший спеціаліст! Він, в буквальному розумінні цього слова поставив мене на ноги. Розробив комплекс вправ для травмованої ноги, постійно допомагав у виконанні вправ, на перших парах мені було важко впоратися самому. Щиро вдячний!
Евгений
Вирішила звернутися до Світлани Анатолівни за її професійною допомогою. Хочу сказати що була приємно вражена її професіоналізм. Дуже хороший масажист! Виконувала мені лімфодренажний масаж. Все пройшло супер! Спеціаліст знає свою роботу!
Лера
У мого батька не так давно стався інсульт, повністю відняло весь лівий бік. У лікарні його звісно пролікували, але потрібно було відновити функції кінцівок. Саме тоді ми звернулися до цього лікаря. Він справжній професіонал! Зараз мій батько уже ходить. Дякую!
01.03.2017
Відмінний фахівець. Була у багатьох спеціалістів до Світлани Анатолівни. Але такого ефекту не було у жодного! Вона справжній віртуоз у своїй спеціалізації, володіє різними техніками масажу. Після сеансів дуже добре себе почуваю. Дякую!
Евгения Г.
Відмінний фахівець! Уже декілька років ходжу тільки до нього, адже спеціаліст перевірений та ефективно виконує свої обов'язки. В мене є певні проблеми зі спиною, тому я часто звертаюся до Павла Сергійовича за допомогою. Рекосендую!
Алена
Проходила лечение в санаторно-оздоровительном комплексе Сосны, сначала была на консультации у специалистов, потом составили индивидуальный план лечения, строго придерживаюсь рекомендаций специалистов, врачам доверяю! Результаты уже ощутимы!
Вадим
В клинике "Вива" занимаюсь с инструктором. Все очень нравится, тут каждый может получиться качественное обслуживание и лечение.
12 травня '17р.
В клинике "Вива" проходила восстановительную реабилитацию. Очень понравился персонал и обслуживание в клинике. Я осталась очень всем довольна.
Богдана
04 травня '17р.
Потрясающая клиника, здесь все располагает к выздоровлению. Начиная от палаты, где я проходила лечения, заканчивая качеством обслуживая. Мне все очень понравилось, рекомендую.
Маша
23 квітня '17р.
В "Виве" прекрасный массажный кабинет. Тут работают настоящие профессионалы, благодаря им, я чувствую себя на ура.
Лиля
16 квітня '17р.
Когда были проблемы со спиной, то обратилась в "Виву". Сейчас я прохожу тут курс восстановительной гимнастики, и сейчас чувствую себя в разы лучше. Огромное спасибо специалистам клиники.

Лікарі клініки Сосни, оздоровчо-реабілітаційний центр

Програма оздоровчого лікування та реабілітації після пневмонії та COVID-19

нова ціна

2121 грн
Придбати

Зверніть увагу на інші клініки:
Лікар-генетик, перинатолог, дієтолог, нутриціолог, має науковий ступінь кандидата медичних наук, старший науковий співробітник кафедри Медінституту. На рахунку доктора Турової більше 80 наукових праць, 4 патенти, авторство Першої онлайн школи сучасної дієтології. В роботі використовує індивідуально підібрані програми збалансованого харчування, які побудовані на даних комплексної діагностики організму.
Вт: 10:00-19:00 Чт: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00
Київ вул. Драгоманова, 17 м.Харківська21 5 м.Позняки18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
Лабораторія «Нова діагностика» була організована в 2005 році. Один з підрозділів лабораторії «Нова діагностики» знаходиться на Маяковського.
"Допомога Плюс" в Феофанії — медичний заклад, що поєднує досвід, високу кваліфікацію лікарів і надсучасне обладнання для проведення лабораторно-діагностичних досліджень і хірургічних втручань різної складності. У клініці ведуть прийом гінекологи, проктологи, мамологи, пластичні хірурги та інші фахівці.
Пн — Пт: 08:30-20:00 Сб: 08:30-20:00 Н: 08:30-20:00