Войцеховський Павло Миколайович

Реабілітолог
Спеціаліст проводить реабілітацію пацієнтів після отриманих травм, перенесених інсультів та хірургічних втручань. Допомагає відновитися після ендопротезування суглобів та онкологічних захворювань. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Київ с. Воропаєв, вул. Київська, 100

Владимир
Дуже професійний лікар! Не так давно я потрапила у ДТП, два місяці відлежала в лікарні. Після виписки, постало питання в реабілітації. Прийшла на прийом до цього лікаря. Дуже хороший фахівець! Розробив індивідуальну програму. Зараз все добре.
Лера
У мого батька не так давно стався інсульт, повністю відняло весь лівий бік. У лікарні його звісно пролікували, але потрібно було відновити функції кінцівок. Саме тоді ми звернулися до цього лікаря. Він справжній професіонал! Зараз мій батько уже ходить. Дякую!

• 2016 р. — Міжнародний науково-технічний університет, за спеціалізацією "Фізична реабілітація", вчитель - реабілітолог, фахівець з фізичної реабілітації.