Радченко Яна Леонідівна

Реабілітолог
Спеціаліст займається фізичною реабілітацією. Приймає пацієнтів, які перенесли інсульт, важкі травми та хірургічні втручання. В роботі використовує такі методи: ерготерапія, ЛФК та масаж. Здійснює психологічну роботу з пацієнтами та їх родичами.

Київ с. Воропаєв, вул. Київська, 100

Дар'я
Хороший та відповідальний спеціаліст. Завжди доводить почату справу до кінця. Тривалий час приходив до неї на сеанси реабілітації після травми. Лікар індивідуально розробила план реабілітації, та уважно стежила за його виконанням. Дякую!
Яна Леонідівна дуже кваліфікований реабілітолог. Уже місяць ходжу до неї на процедури, все ефективно допомагає. Раніше, болі в кінцівці, були просто нестерпні, та й вона дуже погано рухалася в суглобі. Вона допомогла мені впоратися з проблемою.

• 2001 р. — медичне училище за спеціальністю медична сестра.
  • 2005 р. — Сумський університет імені Макаренка, за спеціальністю "Фізична реабілітація", "Практична психологія".

Виконує всі методи реабілітації та оздоровчого лікування

• Заняття в басейні
  • ЛФК
  • Ерготерапії
  • Скандинавська ходьба
  • Психологічна робота з пацієнтами та їх родичами
  • Масаж: лікувальний, профілактичний, лімфодренажний масаж обличчя.