Корнієнко Олександр Олександрович

Реабілітолог
Спеціаліст займається відновленням рухової функції у пацієнтів після перенесених травм та інсультів. В роботі використовує різні методики: кінезітерапію, лікувальну фізкультуру, акватерапію. Виконує класичний масаж, лікувальний та тайський масажі. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Київ с. Воропаєв, вул. Київська, 100

Геннадій
Олександру Олександровичу, я завдячую своїм здоров'ям та здатністю пересуватися самостійно. Не так давно, я отримав травму, після якої я міг ходити лише з допомогою палиці. Він відновив функцію травмованої кінцівки. Щиро вдячний!
Дуже хороший спеціаліст! Він, в буквальному розумінні цього слова поставив мене на ноги. Розробив комплекс вправ для травмованої ноги, постійно допомагав у виконанні вправ, на перших парах мені було важко впоратися самому. Щиро вдячний!

• 2011 р. — Національний університет фізичного виховання і спорту України. Магістр з фізичної реабілітації.

Виконує наступні види масажу:

• Лікувальний;