Дударчук Вадим Вікторович

Реабілітолог
Спеціаліст займається фізичною реабілітацією пацієнтів після оперативних втручань і травм. Приймає пацієнтів після перенесених інсультів, з болем в спині та суглобах. В роботі використовує методики лікувальної фізкультури, ерготерапії, акватерапіі та кінезітерапії.

Київ с. Воропаєв, вул. Київська, 100

Илларион
Не так давно, я зломав обидві ноги. Стрибнувши з дамби у воду, та вдарившись об дно. Більше двох місяців я відлежав в травматології. Після того як мені зняли гіпс, звісно стати на свої ноги я уже не зміг. Звернувся до цього лікаря. Він професійно виконав свої обов'язки. Дякую!
Тина
Дуже хороший спеціаліст. Моя мама проходила у нього курс реабілітації. Вадим Вікторович розробив для неї індивідуальну програму реабілітаційних заходів. Зараз вже помітний перший прогрес. Дуже задоволена його роботою!

• 2019 р. — Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка Степана Дем'янчука, ступінь "бакалавр" за спеціальністю "Фізична терапія".
  • 2014 р. — отримав сертифікат масажиста.