Медведь Антон Віталійович

Масажист-реабілітолог, фельдшер
Спеціаліст проводить фізичну реабілітацію пацієнтів при болях в спині та суглобах, після інсультів і травм. В роботі використовує різні методики реабілітації (мануальну терапію, стоун-терапію, аплікатори). Здійснює прийом дітей з аутизмом. Виконує лікувальний, баночний, медовий та антицелюлітний масажі.

Київ с. Воропаєв, вул. Київська, 100

Полiна
Дуже хороший фахівець! Неодноразово була у нього на прийомі. Завжди задоволена результатами. Це масажист від Бога! Після сеансу ніби перероджуєшся заново, зникає м'язова скутість та біль у спині. Спеціаліста однозначно можу рекомендувати!
Магарита
Була у цього спеціаліста. Дуже задоволена його роботою! Він хоч і молодий, але досконально знає що робить. Виконував мені банночний масаж. Мені давно не було так легко після процедури. Прийду повторно. Рекомендую!

• 2017 р. — Міжнародний науково-технічний університет ім. Юрія Бугая, за спеціалізацією "Фізична реабілітація".

Виконує наступні види масажів:

• Лікувальний;