Акользін Олександр Володимирович

Сімейний лікар, Невролог, Ендокринолог
Доктор Акользін Олександр Володимирович - сімейний лікар, фахівець загальної практики. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Володіє навичками в галузі ендокринології. Лікує патології ендокринної системи. Надає кваліфіковану допомогу протягом 31 року. Приймає дорослих і дітей за попереднім записом. Спеціалізується на захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту і дихальної системи. Володіє навичками гомеопатичного лікування.
Лікар працює в клініках:

Дмитрий
Акользин Александр Владимирович, очень хороший семейный врач. Наша семья очень долгое время,обследуется и лечится только у него. Профессионал своего дела. Обращайтесь не пожалеете.Спасибо
Алина
Александр Владимирович наш любимый семейный врач. С большим уважением относимся к профессиональной деятельности. Ценим его как опытного терапевта,педиатра и не только. Благодаря его помощи наша семья всегда здорова. Спасибо, что вы с нами.

• 1986 р. — Київський медичний інститут імені Богомольця О. О., лікувальний факультет.

• 1992 р. — курси гомеопатії в Київському інституті народної медицини;
  • 2012 р. — курси "інфекціоніста" в Національній медичній академії післядипломної освіти імені Шупика П. Л.;
  • 2012 р. — курси "сімейного лікаря" в Національній медичній академії післядипломної освіти імені Шупика П. Л.