Ставцев Юрій Володимирович

Гастроентеролог
Лікар вищої категорії
Лікар гастроентеролог, ендоскопіст з багатим практичним досвідом в лікуванні захворювань органів травлення. Має вищу кваліфікаційну категорію. На підставі діагностичних досліджень (гастроскопії, фиброгастродуоденоскопии) проводить лікування: пантеокріта, коліту, гастрітаколіта, виразкової хвороби, гатріта, холециститу. Юрій Володимирович неодноразово брав участь у міжнародних конференціях з гастроентерології.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Межева, 23 Б м.Оболонь1 час 7 мин16м.Мінська1 час 13 мин15м.Сирець1 час 4 мин16

Юрий Владимирович с легкостью может определить почему у Вас проблемы с желудком. Он высококвалифицированный специалист с многолетним стажем. Очень рекомендую.
Евгений
У Юрия Владимировича делал гастроскопическое обследования. Он качественно провел процедуру и указал на очаги поражения. Благодаря толковой диагностике, мне назначили необходимое лечение. Спасибо.
Огромная благодарность, Юрию Владимировичу, доктору с Большой Буквы! Спасибо Вам за Ваш профессионализм! Я думала, что таких докторов нет и не бывает! Граммотно, четко, с душой и по - человечески!

• 1979 р. – Донецький державний медичний університет ім. М. Горького, спеціальність лікар.

• 2014 р. – курси удосконалення з гастроентерології;
  • міжнародні конференції з гастроентерології в Лондоні і Кракові.