Хірурги в Житомирі

Консультація хірурга в клініці «Відновлення» 310
Консультація хірурга первинна в клініці «МЦ Матерна» 320
Первинна консультація лікаря хірурга в клініці «Oxford Medical» 450
Врач очень грамотный, опытный. Такому можно доверять!
07 червеня '16 г.
Ігор
Мені щастить на хороших лікарів. Дуже важливо довіряти лікарю, особливо хірургу. Гончарук відмінний спец. Операцію мені провів без ускладнень, постійна увага в післяопераційний період. Дякую!
28 вересня '16 г.
Евгения
Специалист высокого уровня!
01 жовтня '16 г.
Віталій
Дружина до Мурадяну зверталася з приводу ущільнень у грудях. Оглянув, напрямок на дослідження виписав, діагноз - мастопатія. Призначив лікування, процедури, дав рекомендації. Загалом дружина позбулася цієї проблеми. Спасибі лікарю!
08 вересня '16 г.
Тамара
С подозрением на злокачественную опухоль попала на консультацию к онкологу Мурадян А.В. После полного обследования диагноз не подтвердился, но лечением мастопатии занимался именно этот врач. Хочу отметить его профессиональные навыки, индивидуальный подход к каждому пациенту, искреннее желание помочь. Рекомендую.
02 березеня '17 г.
Мамолог, Онкохірург
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Лікар-хірург, флеболог
Лікар спеціалізується на консервативній та оперативній терапії судинних захворювань. Лікує ураження судин, артеріальної та венозної системи. Розробляє індивідуальні схеми терапії з використанням сучасних методів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Хірург, судинний хірург (флеболог)
Записатися на прийомЗа місяць записано 3 пацієнта
Житомир вул. Любарська, 4
Дитячий нейрохірург, дитячий ортопед
Лікар спеціалізується в області дитячої нейрохірургії та дитячої ортопедії. Виконує різні види закритої репозиції при переломах та вивихах кінцівок під загальним та місцевим знеболюванням. Володіє технікою накладання різних видів гіпсових пов'язок та технікою оперативного лікування ушкодження сухожиль у комбінації з ушкодженням периферичних нервів.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Житомир вул. Любарська, 4
Стоматолог-хірург, імплантолог
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Стоматолог, хірург
Гінеколог-хірург
Хірург
Лікар Гончарук Антон Віталієвич спеціалізується в області хірургії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гострими хірургічними захворюваннями та судинними патологіями. Лікар займається хірургічним лікуванням врослого нігтя, висіченням родимки, флебектомією, тромбектомією. Спеціалізується на здійсненні перев’язок з метою швидшого загоєння ран, знятті післяопераційних швів.
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27