Гастроентерологи у Тернополі

Консультація гастроентеролога в клініці «Oxford Medical» 550
Консультація гастроентеролога в кліниці «Оксфорд медікал (Oxford Medical) на Руській» 550
Надія
Доброго дня. Перший раз довелося побувати на прийомі у цього лікаря з чоловіком. Скромна, толерантна, вихована людина, яка знає, яке місце вона посідає в даному центрі. До здоров"я пацієнта підходить психологічно підготовляючи його.Рекомендує по професійному щодо даних обстежень, які потрібно пройти, кожному обстеженню є аргумент з точки медицини щодо даної паталогії. Лікар грамотний і знаючий. Бажаю продовжувати і розвиватися у по даній спеціальності. Успіхів і здоров'я Уляні Михайлівні. Бажаю кожному потрапити на прийом до цього лікаря.
11 травня '18 г.
Михайло
За 15 років мого лікування перший раз потрапив на прийом до молодого лікаря Уляни Михайлівни.Ще такої консультації і обстеження щодо мого здоров'я не проводив навіть лікар з 20- річним стажем своєї праці. Хочу подякувати лікарю і розвиватися далі у галузі медицини.
11 травня '18 г.
Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура та печінки. Приймає пацієнтів з печією, відчуттям важкості та болю в кишечнику, шкірними висипаннями неінфекційної природи, систематичним здуттям живота. Регулярно підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Гастроэнтеролог
Врач Сивирин Инна Александровна имеет 14-летний опыт, гастроэнтеролог, имеет первую категорию. Специалист предоставляет услуги по первичной диагностике и дальнейшем наблюдении при хронических заболеваниях, дает рекомендации по питанию, что необходимо для предупреждения обострения патологии. В компетенцию врача входит лечение гастрита, панкреатита, дискинезии желчевыделительных путей, холецистита, колита, язвенного поражения слизистой органов ЖКТ, гепатита, дуоденита, нарушений микрофлоры кишечника.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Лікар-ендоскопіст
Доктор Гарасимчук Юрій Михайлович спеціаліст вищої категорії. Спеціалізується в галузі хірургії та ендоскопії. Надає послуги в проведенні обстежень стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, товстого кишечника, огляду бронхів. Визначає рівень кислотності шлункового соку. Виконує забір матеріалу для цитологічного і гістологічного дослідження. Займається експрес-діагностикою Helicobacter Pylori. Глава відокремленого підрозділу ВГО «Асоціація лікарів ендоскопістів України» в Тернопільській області.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Гастроентеролог
Лікар-гастроентеролог вищоі категоріі ,20 років стажу. Автор 25 статей.
Тернопіль вул. Б. Хмельницького, 23
Терапевт