Ортопеди в Полтаві

Первинна консультація ортопеда-травматолога дитячого в клініці «ON Clinic» 450
Первинна консультація лікаря, тривалість до 40 хв в кліниці «ОртоСано (OrtoSano) Клініка терапії і реабілітації суглобів та хребта у Полтаві» 400
Анатолий
Рекомендую этого травматолога. В кратчайшие сроки поставил на ноги.
03 вересня '16 г.
Тамара
Лікар дуже допоміг моїй дитині. Дякую йому.
19 жовтня '16 г.
Лікарю дуже вдячна уважний до дитини.Перелом зі зміщенням пройщов без оперативного втручання .Дуже вдячна .
08 січня '18 г.
Виталина
Процедурами довольна. Результат отличный))
17 червеня '16 г.
Тамара
Лікувалась після травми. Гарний лікар
02 вересня '16 г.
Ортопед, Травматолог
Лікар другої категорії спеціалізується у напрямку ортопедії та травматології. Займається лікуванням захворювань методами консервативного та оперативного лікування.
Полтава вул. Сінна, 37
Ортопед, Травматолог
Лікар першої категорії Онищенко Олександр Васильович спеціалізується в області травматології та ортопедії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з травматичними ураженнями. Лікар займається діагностикою та лікуванням переломів, вивихів, розтягнень і розривів сухожилля, зв’язок, синдрому тривалого здавлення, забою та струсу. Спеціалізується на хірургічній обробці ран, терапії остеохондрозу, лордозу, кіфозу, сколіозу, деформації стопи.
Полтава вул. Сінна, 37
Ортопед-травматолог
Я – орієнтований на результат. Комунікабельний, безконфліктний. Швидко адаптуюся до нових умов. Зацікавлений у власному професійному зрості. Практичний досвід з 2021 року.
Записатися на прийом1 онлайн запис