Лікування простатиту у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи
Послуга Ціна
Лечение простатита 400 грн

Лікування простатиту — це комплекс терапевтичних заходів щодо усунення або зменшення виявів захворювання передміхурової залози. Простатит — запальні процеси простати унаслідок інфекції. У зоні ризику перебувають чоловіки будь-якого віку.

Симптоми:

• біль та подразнення в зоні нижче пояса;
  • дискомфорт при дефекації;
  • мимовільна тривала ерекція під час сну;
  • важко досягнути статевого збудження;
  • підвищена температура;
  • часткова або повна відсутність потенції;
  • часте та утруднене сечовипускання;
  • наявність у сечі білих ниток;
  • підвищений рівень стомлюваності;
  • тривога.

Як лікувати

Лікування призначається залежно від форм захворювання та індивідуальних особливостей організму хворого. Тому масаж передміхурової залози може бути як ефективним, так і шкідливим для різних пацієнтів.

Найпоширеніші методи лікування:

• електростимуляція;
  • магнітотерапія;
  • лазеротерапія;
  • трансректальна ультразвукова терапія;
  • масаж або пневмомасаж простати;
  • СМ-гіпертерія.

Комплексне лікування містить у собі:

• сануючі заходи — антибіотики, фізіотерапію;
  • протизапальні препарати загальної та місцевої дії;
  • загальнозміцнювальну терапію — полівітаміни, біостимулятори, мінеральні комплекси.

Тривалість терапії — до 2 місяців. Повністю позбутися хвороби неможливо. Хронічний простатит потрібно лікувати через 1-1,5 року після останнього проходження терапії.

Яку діагностику проходити

Уролог проводить анамнез. Призначає посіви на флору, взяття секрету простати та еякуляту, зішкреби та мазки. Використовує результати загальних аналізів крові та сечі, УЗД. Рівень збільшення простати та ділянки ущільнень лікар оцінює шляхом пальцевого ректального дослідження.

Наслідки

У разі відсутності терапії або самолікування захворювання спричиняє:

• везикуліт — запалення насінних бульбашок;
  • задній уретрит — запальні процеси у насіннєвому горбку;
  • абсцес простати — погіршення кровотоку органів малого тазу;
  • порушення ерекції — повну або часткову відсутність сім’явиверження;
  • склероз передміхурової залози — утворення рубців у передміхуровій залозі та втрату функцій простати;
  • безпліддя.
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
Вікторія, 10 травня '17р.

Пані Лідія, наш центр працює та функціонує. У лютому місяці ще проводилися ремонтні роботи, тому, очевидно, двері були зачиненими. Запис на огляд та консультацію проводиться попередньо за телефоном (032) 238-86-68 з 10:00 до 14:00 у робочі дні та останні вихідні дні кожного місяця. В.Палінська

• Лікування простатиту 400
Працює з 09:00-18:00
ЛЦ Виктория
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
Валентина, 23 листопада '16р.

Записалась на консультацію, бо з’явились маленькі червоні плямки на обличчі. Алерголог відразу сказав, що справа у закрепах. Причина внутрішня. Червоні плямки це вже результат. Спочатку треба вилікувати закрепи. Пішла до гастроентеролога. Вилікували закреп. Алергія на обличчі пройшла сама по собі. Дякую за професіоналізм та добросовісність.

• Лікування простатиту 400
Працює з 09:00-18:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45А
р.Шевченківський
Сучасний багатопрофільний лікувальний медичний центр входить у велику однойменну всеукраїнську мережу клінік. Клієнти центру Оксфорд Медікал отримують послуги: консультації уролога, проктолога, гінеколога, дерматовенеролога і отоларинголога з первинною апаратної діагностикою, ультразвукова діагностика внутрішніх органів, консультації в галузі естетичної медицини, денний стаціонар.
Віталій, 25 липня '17р.

Безвідповідальність! Вчора 21.07.17 в 12.00 у мене мав бути візит до дерматолога, мені його зразу не призначили, після першогодзвінка сказали передзвонять, після другого домовились але.. я прийшов на 10 хв швидше, планував за 15-20 хв закінчити візит, так як їхав з Сихова годину, бо наСихові дерматологів нема, мало того я почав кріодеструкцію в Оксани Степанівної, а тепер доробити дали іншого лікаря, так як вона займається тепер косметологією, в результаті я чекав рівно до 12.30 і вже мав бігти на роботу, а до мене підходять з ресепшну і кажуть - ваш дерматолог повідомив, що треба буде почекати, точно не знати скільки - в результаті прийом - зірвано.

• Лікування простатиту
Працює з 08:00-19:00
4,9
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
Аня, 17 липня '17р.

Послугами клініки взагалі не задоволена. Здерли 700 грн банальний аналіз робили дофіга часу я вже сама дзвонила нагадувала про себе. Виписали ліки, сильні антибіотики без ніякої перевірки підходять мені чи ні щей викликали дезбактеріоз.. Одним словом не раджу нікого

• Лікування простатиту
Працює з 09:00-17:00