Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Вправлення парафімозу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи

Лікування парафімозу — це невідкладні заходи, спрямовані на усунення наслідків цього недугу. Парафімоз — урологічне захворювання, що характеризується стисканням голівки статевого члена крайньою плоттю. Такий патологічний стан — не самостійна хвороба. Парафімоз виникає внаслідок ускладнення після фімозу (непропорційне ущільнення отвору, через який виходить голівка члену). Симптоматика цієї урологічної патології передбачає появу синюшності, різкого болю та набряклості.

Як лікувати

Для лікування парафімозу застосовують:

  • консервативну терапію;
  • хірургічну терапію.

Консервативний спосіб лікування дає результати лише на початкових стадіях. Лікар охолоджує голівку статевого члена, обробляє її антисептиками, змащує вазеліном, щоб полегшити ковзання, натискає на голівку, розминаючи її, та зміщує у кільце крайньої плоті. Це не проходить безболісно, тому доцільно використати знеболювальне. У свою чергу, хірургічний метод застосовують при задавнених випадках парафімозу. Хірург розрізає крайню плоть та видаляє відмерлі тканини. Після загоєння рекомендується хірургічно усунути крайню плоть, щоб попередити повторювання захворювання.

Яку діагностику проходити

Уролог після звичайного планового огляду здатен поставити діагноз «парафімоз». Тому таке захворювання виявити досить просто, головне, вчасно вдатися до терапії.

Наслідки

Це одне з багатьох захворювань, що не підлягає зволіканню, оскільки тканини статевого органу відмирають, коли пацієнт перестає відчувати біль. Це стає причиною некрозу голівки пеніса, що призводить до ампутації органу. Дуже важливо почати лікування з перших годин виявлення хвороби.

29
9,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
10
Роман
Порадив товариш,як хорошого спеціаліста.
12 апреля '18 г.
10
Іванка
Допомогли стати батьками
19 марта '18 г.
8
Лилия
Во время беременности проходила УЗИ-диагностику у Чегринец Наталии Александровны. Она такая внимательная, всегда обращается с уважением, очень терпеливая, всегда в прекрасном расположении духа. Старалась всегда на диагностику попасть именно к ней. Спасибо.
12 февраля '17 г.
8
Жанна
Вагітність пройшла без зайвих хвилювань завдяки прекрасному гінекологу! Увесь період вагітності супроводжувався її чіткими поясненнями, порадами. Бувало так, що ввечері лікар телефонувала і розпитувала про самопочуття. Спілкування з нею одна приємність! Щиро вдячна!!!! Народила здорового хлопчика!
08 ноября '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,8
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00