Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Виправлено парафімозу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи

Лікування парафімозу — це невідкладні заходи, спрямовані на усунення наслідків цього недугу. Парафімоз — урологічне захворювання, що характеризується стисканням голівки статевого члена крайньою плоттю. Такий патологічний стан — не самостійна хвороба. Парафімоз виникає внаслідок ускладнення після фімозу (непропорційне ущільнення отвору, через який виходить голівка члену). Симптоматика цієї урологічної патології передбачає появу синюшності, різкого болю та набряклості.

Як лікувати

Для лікування парафімозу застосовують:

  • консервативну терапію;
  • хірургічну терапію.

Консервативний спосіб лікування дає результати лише на початкових стадіях. Лікар охолоджує голівку статевого члена, обробляє її антисептиками, змащує вазеліном, щоб полегшити ковзання, натискає на голівку, розминаючи її, та зміщує у кільце крайньої плоті. Це не проходить безболісно, тому доцільно використати знеболювальне. У свою чергу, хірургічний метод застосовують при задавнених випадках парафімозу. Хірург розрізає крайню плоть та видаляє відмерлі тканини. Після загоєння рекомендується хірургічно усунути крайню плоть, щоб попередити повторювання захворювання.

Яку діагностику проходити

Уролог після звичайного планового огляду здатен поставити діагноз «парафімоз». Тому таке захворювання виявити досить просто, головне, вчасно вдатися до терапії.

Наслідки

Це одне з багатьох захворювань, що не підлягає зволіканню, оскільки тканини статевого органу відмирають, коли пацієнт перестає відчувати біль. Це стає причиною некрозу голівки пеніса, що призводить до ампутації органу. Дуже важливо почати лікування з перших годин виявлення хвороби.

Що таке виправлено парафімозу?
7,69
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка "Естель" працює вже більше 16 років.
  • Виправлено парафімозу
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.8

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00