ЗДОРОВ'Я

Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Записатися на прийом

Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. У медичному центрі працюють високопрофесійні фахівці різного профілю.

Послуги, що надаються клінікою:

• Біорезонансна діагностика всього організму;
  • Обстеження дітей;
  • Аналізи крові без забору крові;
  • Аналіз на виявлення алергену;
  • Обстеження на віруси, паразити, мікроби, грибки, бактерії;
  • Дослідження обміну речовин;
  • Фізіорефлексотерапія;
  • Підбір лікування та рекомендації щодо профілактики;
  • Відновлення зору неінвазивним способом;
  • Лікування мастопатії;
  • Рекомендації по скиданню зайвої ваги;
  • Лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.

Переваги клініки «Здоров'я»: індивідуальний підхід, підбір високоефективних ліків, об'єктивність, оперативність, демократичні ціни, безпека і безболісність діагностики.

ЗДОРОВ'Я, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізняеться від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

• Лікування простатиту 470
  • Лікування ожиріння
  • Лікування артеріальної гіпертензії (гіпертонії) та гіпотонії 95
  • Лікування мастопатії, без хірургічного втручання та гормонів 470
  • Відновлення зору 70
  • Біорезонансна діагностика організму 370

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Записатися на прийом
Львів вул. Івана Огієнка, 14 р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медичний центр “Ультрамед” спеціалізується на ударно-хвильовій терапії. Штат співробітників центру складається з висококваліфікованих медичних спеціалістів.
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка «Естель» працює вже більше 16 років. Спеціалісти клініки ведуть активне співробітництво з австрійськими та німецькими колегами, регулярно беруть участь у міжнародних та українських конференціях.
Записатися на прийом
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.