ЗДОРОВ'Я

Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. У медичному центрі працюють високопрофесійні фахівці різного профілю.

Послуги, що надаються клінікою:

• Біорезонансна діагностика всього організму;
  • Обстеження дітей;
  • Аналізи крові без забору крові;
  • Аналіз на виявлення алергену;
  • Обстеження на віруси, паразити, мікроби, грибки, бактерії;
  • Дослідження обміну речовин;
  • Фізіорефлексотерапія;
  • Підбір лікування та рекомендації щодо профілактики;
  • Відновлення зору неінвазивним способом;
  • Лікування мастопатії;
  • Рекомендації по скиданню зайвої ваги;
  • Лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.

Переваги клініки «Здоров'я»: індивідуальний підхід, підбір високоефективних ліків, об'єктивність, оперативність, демократичні ціни, безпека і безболісність діагностики.

• Ціни на послуги

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
РаЇса Петрівна
Обстежували онука в Здоров’ї, не могли самостійно визначити джерело хвороби. Лікарі центру дуже уважно поставилися до задачі й приклали усі зусилля, аби дитина стала здоровою. Пройшли обстеження та зробили кілька аналізів, за результатом зробили висновок та склали лікування. Молодці!
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог.