Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування чоловічого безпліддя у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи
Послуга Ціна
Лечение мужского бесплодия 400 грн

Чоловіче безпліддя — нездатність чоловіка зачати дитини впродовж року при систематичних сексуальних контактах без застосування контрацепції. 8% заміжніх жінок не можуть завагітніти, у 40% випадків причиною є проблема із здоров’ям чоловіка.

Види чоловічого безпліддя:

 • імунологічне — надлишок антитіл, якими атакуються сперматозоїди;
 • секреторне — неякісна сперма;
 • обтураційне — сперма не може пройти у достатній кількості.

Основні причини безпліддя — нездоровий спосіб життя і травми органів сечостатевої системи.

Як лікувати

Проблему найчастіше долають шляхом хірургічного втручання. Це поширюється на такі причини безпліддя, як:

 • крипторхізм — відсутність двох або одного яєчка у мошонці;
 • гіпоспадія — вроджене неправильне розташування сечостатевого каналу або його укорочення;
 • варикоцеле — розширення та подовження вен на сім’яному канатику.

Найскладніша форма безпліддя — гормональні порушення. У цьому випадку призначаються аналізи, встановлюються причини та застосовується медикаментозне лікування. Якщо показники сперми не відповідають нормі, але немає конкретного захворювання, чоловік повинен розпочати вести здоровий спосіб життя, зокрема правильно харчуватись. Необхідно вживати продукти та медичні добавки, багаті на вітаміни Е, С та групи В, фолієву кислоту, магній та цинк.

Яку діагностику проходити

Під час анамнезу пацієнт повинен надати інформацію про колись отримані травми та захворювання, на які він перехворів, про вплив небезпечних хімічних реагентів, радіаційного чи електромагнітного випромінювання на органи малого тазу. Найважливіший аналіз під час діагностування захворювання — сперматограма. Для отримання додаткових показників лікарем призначаються:

 • УЗ-діагностику судин малого тазу;
 • аналіз сечі;
 • аналіз крові на статеві гормони;
 • імунологічний аналіз;
 • аналіз секрету передміхурової залози.

Наслідки

Чоловіче безпліддя зумовлює зменшення щільності кісткових тканин, що призводить до підвищення схильності до травм, а також спричинює підвищення рівня глюкози у крові, провокуючи тим самим розвиток діабету 2-го типу. У випадку нездатності зачати дитину потрібно відразу звертатись за кваліфікованою допомогою, щоб лікар швидко визначив проблему та призначив ефективне лікування. Якщо ж ні, то із кожним днем збільшується ризик залишитися без потомства.

84
9,0
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,6
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
 • Лікування чоловічого безпліддя от 400
Працює з 09:00-18:00
8,6
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,6
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
ЛЦ Виктория
8,4
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
 • Лікування чоловічого безпліддя от 400
Працює з 09:00-18:00
7,5
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
 • Лікування чоловічого безпліддя
Працює з
Сб: 10:00-18:00
7,2
Львів вул. Пасічна, 39-а
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини «Сідус» існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
 • Лікування чоловічого безпліддя
Працює з 09:00-18:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • Лікування чоловічого безпліддя
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00