Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування чоловічого безпліддя у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи
Лечение мужского бесплодия 400 грн

Чоловіче безпліддя — нездатність чоловіка зачати дитини впродовж року при систематичних сексуальних контактах без застосування контрацепції. 8% заміжніх жінок не можуть завагітніти, у 40% випадків причиною є проблема із здоров’ям чоловіка.

Види чоловічого безпліддя:

 • імунологічне — надлишок антитіл, якими атакуються сперматозоїди;
 • секреторне — неякісна сперма;
 • обтураційне — сперма не може пройти у достатній кількості.

Основні причини безпліддя — нездоровий спосіб життя і травми органів сечостатевої системи.

Як лікувати

Проблему найчастіше долають шляхом хірургічного втручання. Це поширюється на такі причини безпліддя, як:

 • крипторхізм — відсутність двох або одного яєчка у мошонці;
 • гіпоспадія — вроджене неправильне розташування сечостатевого каналу або його укорочення;
 • варикоцеле — розширення та подовження вен на сім’яному канатику.

Найскладніша форма безпліддя — гормональні порушення. У цьому випадку призначаються аналізи, встановлюються причини та застосовується медикаментозне лікування. Якщо показники сперми не відповідають нормі, але немає конкретного захворювання, чоловік повинен розпочати вести здоровий спосіб життя, зокрема правильно харчуватись. Необхідно вживати продукти та медичні добавки, багаті на вітаміни Е, С та групи В, фолієву кислоту, магній та цинк.

Яку діагностику проходити

Під час анамнезу пацієнт повинен надати інформацію про колись отримані травми та захворювання, на які він перехворів, про вплив небезпечних хімічних реагентів, радіаційного чи електромагнітного випромінювання на органи малого тазу. Найважливіший аналіз під час діагностування захворювання — сперматограма. Для отримання додаткових показників лікарем призначаються:

 • УЗ-діагностику судин малого тазу;
 • аналіз сечі;
 • аналіз крові на статеві гормони;
 • імунологічний аналіз;
 • аналіз секрету передміхурової залози.

Наслідки

Чоловіче безпліддя зумовлює зменшення щільності кісткових тканин, що призводить до підвищення схильності до травм, а також спричинює підвищення рівня глюкози у крові, провокуючи тим самим розвиток діабету 2-го типу. У випадку нездатності зачати дитину потрібно відразу звертатись за кваліфікованою допомогою, щоб лікар швидко визначив проблему та призначив ефективне лікування. Якщо ж ні, то із кожним днем збільшується ризик залишитися без потомства.

189
8,0
Знайдено 14 клінік

Працюють по:

Сб
10
Людмила
Дуже хороша клініка. Вічливий персонал, а лікар Жемела Наталя Ігорівна це спеціаліст вищої категорії добра чуйна людина яка поглинається повністю у вашу проблему, і завжди рада допомогти. Раджу до неї звертатись результат обов'язково вас порадує!!!!!
30 ноября '-1 г.
8
Хриситина
Жемела Наталія Ігорівна чудовий і приємний лікар насправді вона дійсно спеціаліст, все тактовно пояснює, не призначає зайвих ліків, завжди відповідає на дзвінки і передзвонює. Лікувалась в багатьох лікарів тільки викачка грошей, і нарешті знайшла свого лікаря який дійсно переживає і хоче допомогти. Раджу до неї звертатись, і ви переконаєтесь.
30 ноября '-1 г.
9
володимир ладим
Дуже вдячний лікарю нейрохірургу Мизак Андрію виконав свою роботу на відмінно
12 июня '18 г.
10
Віталій
Сьогодні вирішив подзвонити пані Горак Світлані по телефону з приводу додаткової консультації щодо тонзиліту і дати подальших промивань лакун, і що в результаті, після консультації я зрозумів що робити і що мені не обов.язково спішитися на промивання. Більше того, я був на промиванні в неї більше року тоиу назад, а вона згадала мене і мою ситуацію..Дуже довго розмовляли, лікар не радила того в чому була не впевнена і не ставила цілі бюджетного поповнення клініки, за це хочу виразити велику подяку пані Світлані, як на мене вона просто безцінний лікар.
12 апреля '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,1
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
7,1
Львів, вул. Стрийська, 204
р.Франківський
8,8
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-14:00
8,6
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
Працює з 10:00-18:00
8,6
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
 • Лікування чоловічого безпліддя і діагностика от 400
Працює з 09:00-18:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
ЛЦ Виктория
8,4
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
 • Лікування чоловічого безпліддя і діагностика от 400
Працює з 09:00-18:00
8,3
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Працює з 08:00-17:00
Сб: 08:00-12:00
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
 • Лікування чоловічого безпліддя і діагностика
Працює з
Сб: 10:00-18:00
7,1
Львів вул. Пасічна, 39-а
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини «Сідус» існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
 • Лікування чоловічого безпліддя і діагностика
Працює з 09:00-18:00