Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Масаж передміхурової залози у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи
Послуга Ціна
Массаж предстательной железы 118 грн

Масаж передміхурової залози — механічний вплив на тканини простати. При цьому відбувається розширення судин і локальне подразнення нервових закінчень. Дієвий та ефективний допоміжний (посилює та прискорює медикаментозну терапію) метод лікування для більшості форм простатиту.

Підготовчі процедури

Маніпуляція повинна виконуватися кваліфікованим фахівцем тільки за призначенням лікаря. Пацієнт лягає на бік, ноги зігнуті в колінах. Перед початком процедури варто випити багато води, щоб сечовий міхур був повним, що поліпшить контакт.

Масаж передміхурової залози

Лікар вводить вказівний палець до анального отвору пацієнта, пальпує простату, оцінює її стан і розміри. Далі виконуються погладжування в напрямку проток передміхурової залози. Перші два-три сеанси масажування незначне, надалі натискання підсилюють. Тривалість маніпуляції не повинна перевищувати хвилину та бути болючою. При хронічному простатиті дії можна супроводжувати погладжуванням яєчок (знижує больові відчуття). Після процедури майже завжди виділяється 3-4 краплі простатичного соку, який збирають для аналізів (за результатами оцінюють ефективність).

Показання та протипоказання

Масаж простати прописують у разі розладів статевої системи у чоловіків, якщо потрібно отримати секрет передміхурової залози або при хронічному простатиті.

Цей метод протипоказаний при:

  • бактеріальному простатиті (можливе поширення інфекції);
  • хронічному простатиті з приєднаним раком простати (злоякісні новоутворення передміхурової залози);
  • кісті простати;
  • обструкції камінням проток простати.

Наслідки

Якщо діагноз встановлений неправильно або порушено техніку виконання, хворий може відчувати гострий біль (не варто плутати з неприємними відчуттями). У результаті ректального впливу на передміхурову залозу розширюються кровоносні судини й виділяється простатичний сік. Це призводить до поліпшення кровообігу, стимулює в залозі відновні процеси, сприяє більш швидкому поширенню, проникненню і рівномірному розподілу лікарських речовин, а також підвищується й нормалізується тонус залози, відбувається відтік хвороботворних мікроорганізмів. Після масажу спостерігається значне поліпшення потенції. Маніпуляція здатна подовжити тривалість статевого акту.

27
8,0
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
  • Масаж передміхурової залози 118
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
7,2
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Масаж передміхурової залози 80
Працює з 09:00-18:00