Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Масаж передміхурової залози у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи
Послуга Ціна
Масаж простати (1 сеанс) 200 грн
Лікувальний масаж простати (курс) 1500 грн

Масаж передміхурової залози — механічний вплив на тканини простати. При цьому відбувається розширення судин і локальне подразнення нервових закінчень. Дієвий та ефективний допоміжний (посилює та прискорює медикаментозну терапію) метод лікування для більшості форм простатиту.

Підготовчі процедури

Маніпуляція повинна виконуватися кваліфікованим фахівцем тільки за призначенням лікаря. Пацієнт лягає на бік, ноги зігнуті в колінах. Перед початком процедури варто випити багато води, щоб сечовий міхур був повним, що поліпшить контакт.

Масаж передміхурової залози

Лікар вводить вказівний палець до анального отвору пацієнта, пальпує простату, оцінює її стан і розміри. Далі виконуються погладжування в напрямку проток передміхурової залози. Перші два-три сеанси масажування незначне, надалі натискання підсилюють. Тривалість маніпуляції не повинна перевищувати хвилину та бути болючою. При хронічному простатиті дії можна супроводжувати погладжуванням яєчок (знижує больові відчуття). Після процедури майже завжди виділяється 3-4 краплі простатичного соку, який збирають для аналізів (за результатами оцінюють ефективність).

Показання та протипоказання

Масаж простати прописують у разі розладів статевої системи у чоловіків, якщо потрібно отримати секрет передміхурової залози або при хронічному простатиті.

Цей метод протипоказаний при:

  • бактеріальному простатиті (можливе поширення інфекції);
  • хронічному простатиті з приєднаним раком простати (злоякісні новоутворення передміхурової залози);
  • кісті простати;
  • обструкції камінням проток простати.

Наслідки

Якщо діагноз встановлений неправильно або порушено техніку виконання, хворий може відчувати гострий біль (не варто плутати з неприємними відчуттями). У результаті ректального впливу на передміхурову залозу розширюються кровоносні судини й виділяється простатичний сік. Це призводить до поліпшення кровообігу, стимулює в залозі відновні процеси, сприяє більш швидкому поширенню, проникненню і рівномірному розподілу лікарських речовин, а також підвищується й нормалізується тонус залози, відбувається відтік хвороботворних мікроорганізмів. Після масажу спостерігається значне поліпшення потенції. Маніпуляція здатна подовжити тривалість статевого акту.

61
9,0
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
8,6
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
  • Лікувальний масаж простати (курс) 1 500
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
8,4
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
  • Масаж простати (1 сеанс) 200
Працює з 10:00-18:00
7,2
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Масаж передміхурової залози 80
Працює з 09:00-18:00