Обрізання крайньої плоті у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи
Обрезание крайней плоти 7500 грн

Обрізання (циркумцизія) — хірургічна операція з висічення листків крайньої плоті статевого члена.

Підготовчі процедури

Спеціальної підготовки циркумцизія не вимагає. У разі якщо буде використаний загальний наркоз, рекомендують не їсти за 8 годин до операції. Дорослим варто утриматися від статевих актів, уживання алкоголю та куріння за добу до процедури.

Обрізання крайньої плоті

Операція відбувається у кілька етапів:

• застосування місцевої або загальної анестезії (хоча обрізання може здійснюватися і без наркозу);
  • власне, процедура обрізання;
  • видалення кровоносних судин (коагуляція) для зупинки кровотеч;
  • зшивання внутрішніх і зовнішніх листків крайньої плоті;
  • накладання пов'язки.

Показання та протипоказання

Показання до проведення циркумцизіо різні.

1. Національні ― обов’язкова релігійна практика у представників єврейського народу і добровільна у мусульман.

2. Гігієнічні ― зниження ризику передачі інфекційних захворювань сечостатевої системи.

3. Медичні ― профілактика різних захворювань та усунення фізіологічних дефектів.

У медичній практиці циркумцизію проводять з метою усунення фімозів, парафімозів, проблем, пов'язаних із передчасною еякуляцією, а також для профілактики хвороб, що передаються статевим шляхом та запобігання онкологічних процесів статевого органу.

Медичні показання до проведення операції такі:

• труднощі із сечовипусканням;
  • запальні процеси в сечовивідних шляхах;
  • ризик ракових утворень у сечостатевій системі;
  • дерматологічні захворювання статевих органів;
  • сприйнятливість до вірусу імунодефіциту.

Як і будь-яка інша операція, процес висічення крайньої плоті не абсолютно безпечний і має деякі протипоказання:

• доброякісні та злоякісні утворення різного походження;
  • аномальна будова статевого члена;
  • патології кровоносної або сечостатевої системи;
  • ушкодження статевого органу різної етіології;
  • наявність шкірних утворень (кондилом, бородавок, папілом).

Наслідки

Якщо операція була проведена на сучасному обладнанні висококваліфікованим хірургом, то ризик виникнення ускладнень мінімальний. В іншому разі можливі післяопераційні ускладнення:

• запальні або інфекційні процеси;
  • кров’янисті виділення з уретри;
  • больові відчуття під час ерекцій чи сечовипусканні;
  • пошкодження голівки статевого члена тощо.
5,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
Galuna
Звернулась у клініку щоб пройти обстеження для подальшого лікування. Узд і Аналізи проводились на місці в стислі терміни. Дуже задоволення консультацією лікарів. Отримала відповіді практично на усі питання. Надалі обстеження планую проводити у вашій клініці. Дякую .
Зеновія
Приємний у спілкуванні лікар. Професіонал своєї справи. Все чітко й лаконічно пояснює. Дуже задоволена візитом до Наконечного Андрія Богдановича !!
Володимир
Хамське ставлення до клієнтів. Був записаний на прийом по телефону головним лікарем на 9 год. Коли прийшов на зазначену годину, мені на реєстрації сказали почекати пів години, тому що на 9 вже є людина. Коли я сказав, що був записаний, мені сказали, що це мої проблеми, бо треба було дзвонити на реєстрацію, а не до головного лікаря. Це зривало мої плани і я почав дратуватись. НІкому не хамив, але розмовляв надалі з адміністратором вже досить різко. Два дні потому, коли я зателефонував за результатами аналізів до головного лікаря, він вирішив за необхідне "вичитати" мене за мою поведінку. Сказав мені, що я ще замолодий, щоб так "скакати" до адміністратора(хоча ніяких образ в її сторону не звучало) і що я взагалі можу піти зі своїми аналізами "по світу" і забути дорогу в їхню клініку. Зважаючи на специфіку цього закладу, дуже не раджу звертатись до цієї клініки, через ряд причин: 1. Неспівпадіння у графіці, через що Ви втрачаєте свій час 2. Абсолютна відсутність провини за помилки зі сторони клініки 3. У випадку конфліктної ситуації - повна відсутність бажання улагодити конфлікт, а лише його ескалація. 4. Відсутність такту у головного лікаря, зважаючи на делікатні питання, які вирішує його клініка.
Аня
Послугами клініки взагалі не задоволена. Здерли 700 грн банальний аналіз робили дофіга часу я вже сама дзвонила нагадувала про себе. Виписали ліки, сильні антибіотики без ніякої перевірки підходять мені чи ні щей викликали дезбактеріоз.. Одним словом не раджу нікого
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
5,0
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Обрізання крайньої плоті у чоловіків 7 500
Працює з 09:00-17:00