Лікування епідідімоорхіта у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи
Знайдено 6 клінік

Працюють по:

Сб
Людмила
Дуже хороша клініка. Вічливий персонал, а лікар Жемела Наталя Ігорівна це спеціаліст вищої категорії добра чуйна людина яка поглинається повністю у вашу проблему, і завжди рада допомогти. Раджу до неї звертатись результат обов'язково вас порадує!!!!!
Хриситина
Жемела Наталія Ігорівна чудовий і приємний лікар насправді вона дійсно спеціаліст, все тактовно пояснює, не призначає зайвих ліків, завжди відповідає на дзвінки і передзвонює. Лікувалась в багатьох лікарів тільки викачка грошей, і нарешті знайшла свого лікаря який дійсно переживає і хоче допомогти. Раджу до неї звертатись, і ви переконаєтесь.
володимир ладим
Дуже вдячний лікарю нейрохірургу Мизак Андрію виконав свою роботу на відмінно
Віталій
Сьогодні вирішив подзвонити пані Горак Світлані по телефону з приводу додаткової консультації щодо тонзиліту і дати подальших промивань лакун, і що в результаті, після консультації я зрозумів що робити і що мені не обов.язково спішитися на промивання. Більше того, я був на промиванні в неї більше року тоиу назад, а вона згадала мене і мою ситуацію..Дуже довго розмовляли, лікар не радила того в чому була не впевнена і не ставила цілі бюджетного поповнення клініки, за це хочу виразити велику подяку пані Світлані, як на мене вона просто безцінний лікар.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,9
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00