Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування аденоми простати у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи

Лікування аденоми простати — це терапевтичний та/або оперативний метод подолання захворювання. Аденома простати — збільшення передміхурової залози, що спричинено розростанням її тканини. Це призводить до появи доброякісних новоутворень (вузлів, пухлин). Оскільки розташування передміхурової залози дотикається до сечівника, то аденома простати його стискує, ускладнюючи сечовипускання. Інша назва цього захворювання — доброякісна гіперплазія передміхурової залози, ДГПЗ. Ця хвороба в основному уражає чоловіків старших за 40-50 років, оскільки в організмі відбувається зміна гормонального фону: зменшується кількість тестостерону (чоловічий статевий гормон) і водночас збільшується рівень естрогену (жіночий статевий гормон).

Як лікувати

При своєчасному виявленні захворювання лікар призначає медикаментозне лікування — комбінацію препаратів, що призводить до поступового розсмоктування аденоми без дій операбельного характеру. Окрім щадних методів, застосовують і радикальні, коли пацієнт довго відкладав візит до уролога — хірургічне втручання та встановлення катетера.

Яку діагностику проходити

Для встановлення діагнозу та лікування хвороби слід:

  • обстежитися в уролога;
  • пройти УЗД та ТРУЗД;
  • пройти уродинамічні дослідження (методи виміру потоку сечі);
  • здати аналіз на встановлення кількості простат-специфічного антигену в крові.

Наслідки

Якщо зволікати із лікуванням, то аденома зупиняє сечовипускання. Пацієнт не може помочитися, хоча відчуває переповнений сечовий міхур. Чоловікові проводять термінове хірургічне втручання або встановлюють катетер на все життя. У випадку ДГПЗ не можна займатися самолікуванням, бо існує вірогідність переростання доброякісної пухлини у злоякісну.

64
9,0
Знайдено 5 клінік

Працюють по:

Сб
9,0
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,6
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Працює з 08:30-18:00
Сб: 10:00-15:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші.
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00