Медакустика, центр реабілітації слуху у Львові

8.3

16 10

м.Лукьяновская

40 25
Івано-Франківськ м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 65
Черкаси вул. Чайковського, 49/1 (МЦ "Новий зiр", 2 поверх)
Київ г. Белая Церковь, б-р Михаила Грушевского, 13
Дніпро пр-т Богдана Хмельницького, 26

м.Вокзальная

м.Метростроителей

Одеса вул. Богдана Хмельницького, 24 (МЦ "ОПТІКОР", 2 поверх)

р.Малиновский

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр реабілітації слуху "Медакустика" у Львові (регіональне представництво всеукраїнської компанії "Медакустика") пропонує допомогу у вирішенні проблем слуху, мови і голосу дорослим і дітям. В центрі є все необхідне для комплексного обстеження слуху і якісного слухопротезування. Тут можна підібрати слуховий апарат, пройти його налаштування і отримати підтримку на весь період його носіння.

Прийом пацієнтів ведуть фахівці з високим рівнем професійної підготовки та знань, що з увагою ставляться до індивідуальних особливостей кожного пацієнта:

• аудиологи;
  • оталарингологи;
  • сурдологи;
  • аудиометристи-слухопротезисти;
  • сурдопедагоги;
  • логопеди;
  • дефектологи;
  • психологи.

Компанія "Медакустика" займає лідируючі позиції серед інших українських компаній, що працюють в даній області, за якістю медичного обслуговування.

До переваг центру належать:

• оснащеність передовим обладнанням;
  • використання слухових систем від провідних виробників світу;
  • вибір найбільш ефективного рішення для кожного пацієнта;
  • безкоштовне надання супутніх медичних послуг у разі придбання слухового апарату в центрі;
  • підбор та налаштування слухового апарату до рівня максимальної комфортності;
  • повний супровід пацієнта, що носить слуховий апарат, в гарантійний і післягарантійний період.

Центр реабілітації слуху "Медакустика" — це світові стандарти в слухопротезуванні та оптимальне вирішення проблеми кожного пацієнта.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медакустика, центр реабілітації слуху у Львові, вартість послуг:

• Консультація лікаря аудіолога 300
  • Аудіометрія (вимірювання гостроти слуху) 200
  • Імпедансометрія 200
  • Отоакустична емісія (ОАЕ) 200
  • Підбір і налаштування слухового апарату
  • Налаштування СА без гарантії придбаних у нас 1 000
  • Виклик фахівця додому з обладнанням 1 000
  • Консультація аудіометриста-слухопротезиста 150

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Ніна
26 квітня '18г.
Моїй матері 69 років, старенька мучилась весь час, недочувала. Старий слуховий апарат не хотіла міняти, все кошти берегла, як і всі наші батьки. Зробили з братом ій подарунок в вашій клініці. Мама рада, особливо всім розповідає про чуйність персоналу.
Олена
14 квітня '18г.
Мойому Андрійкові всього три рочки! Почали помічати в нього проблеми з слухом. Не знали шо робити, свекруха записала нас на прийом до вашого центру. Проходим обстежування, ціни вміняємі, лікарі чуйні, дай Боженько шо все минеться.
Лілія
13 березеня '18г.
Якісне слухопротезування мені зробили тільки в вашому центрі, в інших тільки мучили, витягували гроші без результативно. Дякую, вам. Буду всім рекомендувати ваші послуги.
Яна
09 лютого '18г.
Дитина після перенесеної ГРВІ почала погано чути. Жалібно було дивитись як дитя згасає на очах. Дякувати Богові ваш центр якимсь чудом потрапив мені на очі. Все виправили ваші лікарі, трішки слуховий апарат поносили і все відновилось.
01 лютого '18г.
Добрий день, шановні працівники центру «Медакустикин»!Кланяюся Вам! Ви подарували мені величезне щастя! Усього Вам найкращого. Щастя Вам, здоров’я, добра, родинного затишку, кохання.
Роман
30 січня '18г.
Тепер ще одну знахідку знайшов у нашому славному місті Лева! Медакустика просто врятувала мене від втрати слуху. Файна клініка з добрими лікарями.
Руслана
24 січня '18г.
Доброго дня,хотілось би щиро подякувати професіоналам своєї справи центру Медакустики за професіоналізм,чуйне ставлення до своїх пацієнтів. Побільше б таких лікарів!Однозначно рекомендую всім,кращих лікарів я ще не зустрічала.
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Центр допомоги залежним New Way у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Львів вул. Чернігівська, 7. Обласна клінічна лікарня, головний корпус, 3 поверх р.Личаківський
5,7
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у Львові пропонує лікувально-діагностичну медичну допомогу пацієнтам с проблемами зору. Центр отримав вищу категорію акредитації. Лікарі-офтальмологи мають вищу кваліфікаційну категорію, багаторічний досвід роботи, володіють сучасними методами терапії.