Лікування чоловічого безпліддя у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи
Рівне вул. Княгиницького, 5а
Приватний медичний центр "Аніко" проводить діагностику, лікування та реабілітацію за багатьма напрямками.
Слава, 13 січня '17р.

Пользуемся услугами АНИКО всей семьёй – удобно, что в одном месте можно и обследования все нужные пройти, и на приём к врачу без очередей попасть. Ребенку делали здесь же курсами процедуры: массаж, магнитотерапию, электрофорез – порадовало, что всё оборудование новое и современное.

Працює з 08:00-19:00
Рівне вул. Остафова, 8
Спеціалізовані лікарські кабінети "ДерМед" надають медичну допомогу в діагностиці та лікуванні хвороб за напрямками урології, гінекології, кардіології, косметології та дерматології.
Ольга, 12 червеня '17р.

Звернулась медичний центр по рекомендаціі знайомих. Заплатила за прийом до дерматолога, однак вона зразу ж повідомила, що дане захворювання лікує лікар іншої спеціалізаціі, яка знає нові методики лікування і мені потрібно записатись саме до неї. Я так і зробила: записалась і знову проплатила.. Проте схвально проанонсований спеціаліст почала вести дивно, коли я ій показала всі аналізи які я зробила раніше в іншій клініці. Говорити не захотіла і навіть вийшла з кабінету полишивши мене одну. Я так зрозуміла, що сподівалисьсь підзаробити на аналізах, а не вийшло, от і пропав інтерес.Нічим не допомогли і кошти не повернули. Непорядні люди.

Працює з 08:30-19:30
5,3
Рівне вул. Данила Галицького, 1
Медичний центр сучасних технологій "Ваше здоров’я" займається питаннями безпліддя чоловічого та жіночого, проводить підготовчу роботу та обстеження перед екстракорпоральним заплідненням. У клініці працюють висококваліфіковані фахівці.
Наталія, 12 червеня '17р.

Чудове УЗД!

Працює з 09:00-17:00