Протезування зубів у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Личаківському районі
7,4
Львів вул. Ак. Павлова, 12/1
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
Дарья, 14 лютого '17р.

Очень боялась лечить зубы. Были сильные боли, но переборола свой страх. К Юрию Степановичу пришла по рекомендации коллеги. Все было сделано очень качественно, за несколько дней. Рекомендую сразу идти к Юрию Степановичу, а не усугублять ситуацию.

7,3
Львів вул. Личаківська, 98
р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка «Улюблений доктор» спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі.
Тарас, 10 травня '17р.

надзвичайно хороші враження від вашої клініки,лікував зуби в п.Оленки,і Надії,дуже хороші лікарі,впевнені,кваліфіковані,обізнані в своєму ділі.Все швидко і чітко.)

Працює з 10:00-18:00
Львів вул. Левицького, 110
р.Личаківський
Приватний медичний центр "Горицвіт" - клініка сучасної медицини, яка спеціалізується в галузі стоматології та психотерапії.
Мілана, 26 листопада '16р.

Як тільки я переживала якісь зміни у своєму житті, стреси чи щось подібне, ніколи не могла нормально заснути. Мій мозок настільки збуджувався, що я до 7 ранку лежала та дивилась у стелю. Наступний день був змарнований. Падала моя продуктивність і уважність. Через це ледь не втратила роботу. На щастя, звернулась до кваліфікованого лікаря, який призначив лікування та декілька дієвих методів аби швидко заснути. До снодійного справа не дійшла, бо це було б дуже радикально. І у 18 років не хочу до них звикати. Дякую за правильно підібрану терапію.

5,3
Львів вул. Пасічна, 36а
р.Личаківський
Центр стоматологічної імплантації та протезування «ММ» почав роботу у 1991 році, надає висококваліфіковані послуги в галузі дентальної імплантації, заміни втрачених зубів, а також всі види стоматологічних послуг.
Марта, 20 червеня '17р.

Була на прийомі в лікаря в клініці ММ після того, як мені видалили зуб мудрості і як виявилось погано видалили. В клініці ММ надали консультацію, провели процедуру зі зняття набряку. Обслуговування на вищому рівні!!! Дякую!!!