Пломбування зубів у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Личаківському районі
7,2
Львів вул. Кармелюка, 5
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Камелія» пропонує пацієнтам повний спектр послуг по лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен. Фахівці клініки мають досвід у своєї сфері. Приймає лікар: Герета Галина Ярославівна
Арина, 06 лютого '17р.

Об этом докторе слышала много хороших отзывов. Поэтому решила сама попасть к нему на консультацию. Роман Орестович мне очень понравился. Уделил мне максимум внимания, рассказал, какая проблема может возникнуть если вовремя не вылечить зуб. Запломбировал два канала, снял зубной камень. Теперь я буду обращаться всегда только к этому стоматологу.

Працює з 10:00-20:00
Львів вул. Левицького, 110
р.Личаківський
Приватний медичний центр "Горицвіт" - клініка сучасної медицини, яка спеціалізується в галузі стоматології та психотерапії.
Мілана, 26 листопада '16р.

Як тільки я переживала якісь зміни у своєму житті, стреси чи щось подібне, ніколи не могла нормально заснути. Мій мозок настільки збуджувався, що я до 7 ранку лежала та дивилась у стелю. Наступний день був змарнований. Падала моя продуктивність і уважність. Через це ледь не втратила роботу. На щастя, звернулась до кваліфікованого лікаря, який призначив лікування та декілька дієвих методів аби швидко заснути. До снодійного справа не дійшла, бо це було б дуже радикально. І у 18 років не хочу до них звикати. Дякую за правильно підібрану терапію.

Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Скельна, 1, к. 3
р.Личаківський
Стоматологічні клініка доктора Чугай - приватний медичний кабінет з лікування зубів. Приймає лікар: Чугай Александр Викторович
Євген, 28 жовтня '16р.

Умови лікування і уважне ставлення до пацієнта у Олександра Вікторовича на висоті. І вартість лікування цілком прийнятна, мене все влаштовує.

Працює з 08:00-20:00
Львів вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.
Працює з 09:00-19:00
5,0
Львів вул. Богдана Хмельницького, 212
р.Личаківський
Спеціалізований медичний центр «ОЛМЕД» по вулиці Хмельницького надає такі послуги: планування, підготовка та ведення вагітності, ультразвукові дослідження, ехогістеросальпінгографія, відеокольпоскопія
Ірина, 12 червеня '17р.

Записалась на огляд до гінеколога за день, лікар сама вказала час рівно на 14:30 . Я прийшла хвилина в хвилину, персоналу байдуже хто ти і нащо прийшов, чекала ще щоб запитати куди мені підходити, мені вказали на лікаря, якраз вона вийшла, назвала моє ім'я, і, о диво, виявляється там була ще одна дівчинка з таким самим іменем. Мені сказали тільки що поки приймуть її, не сказали скільки чекати, не заморочувались взагалі ніяк. Мій день був розписаний погодинно тому я після 15 хв очікування пішла. Лікар зателефонувала мені за пів години. Дякую, з таким відношенням в клініку ніколи не звернусь.

Працює з 10:00-17:00