Лікування уретриту у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі урологи в Сихівському районі
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Микола
З’явився уретрит. Нестерпний біль змусив мене швидко записатися до уролога. Лікар призначив проходження деяких аналізів. Здав загальний аналіз крові та сечі. Венеричних захворювань не мав, тому сподівався, що нічого серйозного. Не хотів приймати антибіотиків, так як після них виникають дуже тривалі закрепи. Однак потрібно було їх приймати. Дякую лікареві, що підкріпив лікування уретриту препаратами, які підтримують мікрофлору кишківника. Ані закрепів, ані уретриту.
11 октября '16 г.
Михайло
Я страждала від неінфекційного уретриту, що виник унаслідок сечокам’яної хвороби. Лікар мені пояснив, що дрібні камінці, які проходять крізь уретру пошкоджують слизову оболонку. Саме це і спричинює запалення уретри. Спочатку приймала знеболюючі. Однак, пояснила лікареві, що все ще відчуваю біль. Хоча розуміла, що знеболюючим тут не зарадиш. Призначені антибіотики подолали хворобу. Моя вам порада, не засмічуйте організм продуктами самолікування. Зверніться до професіонала і захворювання через лічені дні пройде.
Іван
Уролог поставив діагноз гонорейний уретрит. Як же ж допікає ця болячка. Нестепний гострий біль при сечовипусканні, в сечі з’явилися домішки крові, неприємні виділення. Запанікував. Тому з візитом до лікаря не зволікав. По правді кажучи, я не завжди чітко дотримувався лікарських настанов. То прийму то не прийму таблетку, якось так у мене було через брак часу. Але у цьому випадку я зрозумів, що ризикую залишитися безплідним. Тому хвилина в хвилину приймав призначені препарати. Приймав антибіотики цефалоспориної групи. На щастя, по-трохи хвороба стала відступати.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою

На жаль,

за напрямком "Лікування уретриту" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Сихівському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!

Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський

Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський

Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський

Години роботи:

Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)

Години роботи:

Львів вул. Івана Огієнка, 3 р.Галицький (Центр)

Львів вул. Дрогобицька, 8

Львів вул. Зелена, 51 р.Личаківський
  • Лікування уретриту

Львів пр. Червоної Калини, 68 р.Сихівський

Львів вул. Некрасова, 35 в р.Личаківський

Години роботи:

Львів вул. Щерецька, 36 р.Галицький (Центр)