Лікування циститу у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі урологи в Галицькому районі (Центр)
3 відгука
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Із лікуванням циститу зволікала. Знеболюючі на короткий термін допомагали. Через роботу не мала змоги піти до лікаря. Саме через сидячий спосіб життя та постійні «потерплю» у мене і з’явився цистит. Вирішила самотужки пролікуватися трав’яними настоями. Не допомогло. Тепер не розумію чому відразу разу не пішла до лікаря, адже правильно підібрані медикаменти та лікарські настанови творять чудеса. Забула про цистит раз і назавжди.
Запалився сечовий міхур після того, як почала жити статевим життям. Відразу після сексу відчувала печіння та відчуття наповненого міхура, бігала до туалету 5 разів на годину. На консультації уролог призначив бакпосів сечі. Через 4 дні отримала результат — стафілокок. Пропила фосмофіцин та катарію. Наступні рази не супроводжувались болісними відчуттями.
Цистит став мені подарунком на новорічні свята. Відпочинок на лижах все ж нагадав про себе. Я прекрасно розуміла, що причина мого захворювання — переохолодження. Зволікати не мала як, бо печіння та часті позиви зводили мене з розуму. Я проводила безсонні ночі, постійно вживаючи Уролесан. Ефект був тимчасовий, але цистит знову повертався. На консультації лікар призначив мені міцніший спазмолітик та трави із сечогінною дією. Пила багато теплого чаю та зберігала тіло у теплі. Вже через 3 дні, я позбулась цієї проблеми.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України. Приймає лікар: Павлишин Андрій Романович
Працює з 08:00-19:00
7,7
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
  • Лікування циститу
Працює з